Jaki jest najlepszy program do nagrywania filmików z gier?

Witam , jak w temacie jaki jest najlepszy programik do nagrywania filmików z gier :slight_smile: ?

I jeśli ktoś poda jakiś program , to bardzo bym prosił żeby objaśnił po krótce jak się nim obsługiwać , jak go ustawić jeśli trzeba itp. - Z góry bardzo dziękuje :slight_smile:

Pozdrawiam

Widziałem dużo filmów nagrywanych Fraps-em. A jak nagrać film to poszukaj np. na Youtubie (zresztą tam też jest dużo gier nagrywanych Fraps-em)

Fraps bądź Xfire

Fraps

Poza frapsem, dobry jest gamecam.

Fraps ma limit nagrywania w wersji darmowej.

A jeśli jest to gra ze steam’a to możesz użyc komendy w konsoli, podczas gry.

Fraps nie muli kompa, za to kilka/naście sekund filmików zajmują ponad 1gb w bardzo szybkim tempie zbierają się tego gigabajty i potem trzeba to skonwersować/skonwertować by osiągnąć mniejszą objętość pliku.

We frapsie nic nie ustawiasz tylko skrót klawiszowy do nagrania ew. ściężkę zapisu tych filmów.

Polecam program Xfire adujesz z niego gre i podczas gry wciskasz Scroll Lock + V dobra jakosc i nie zacina tak bardzo.

Pozdrawiam

Ok , bawię się Fraps-em :slight_smile:

Czytałem na różnych forach że zaniża on jednak klatki tzn. Gdy pokazuje że w danej grze mamy 50 FPSów to tak naprawde jest ich 20-25 więcej , to prawda ?

Pytam bo faktycznie wygląda to na całkiem prawdopodobne ponieważ Gram od wczoraj w Splinter Cela Conviction i na max ustawieniach + AA na maxa itp. pokazuje Mi 55/60 FPSów ale gra chodzi znacznie lepiej w moim odczuciu niż mając niby te 55/60 FPSów …

Proszę o odpowiedz