Jaki jest najlepszy przyspieszacz internetu

Witam jaki jest najlepszy przyspieszacz ? ja obecnie posiadam Throttle ? co o nim myslicie ?

Najleszym przyspieszaczem internetu jest przejście z np łącza 1MB/s na 2 MB/s :wink:

Te wszystkie deklaracje, że program przyspieszy ci internet o 200% to bujda. Tego się nie da zrobić z przyczyn czysto technicznych. No chyba, że przejdziesz z Windows’a na Linux’a. W Linuxie nie masz zbytecznych elementów w protokole TCP/IP. Tam wymiana danych odbywa się błyskaiwcznie z racji swojej prostoty. I właśnie dlatego na serwery najczęściej wybierane są Linuxy. Ale wzrost wydajności też nie będzie rzędu 200% a co najwyżej 15-20%.

wiem zdaje sobie sprawe z tego ale nawet 20 % to jest juz cos 200 % na moim laczu 1 m jest niemozliwe ;d tym bardziej ze mieszkam na prowincji ;d male miasteczko ;d no dobra wies ;d ale spoko

jak by przyspieszyły o 1% neta te programy to by był sukces a ty tu o 20 % piszesz …

“Najleszym przyspieszaczem internetu jest przejście z np łącza 1MB/s na 2 MB/s”

jedyne wyjście

Możesz np. przyspieszyć wczytywanie się stron, stosując np. wtyczkę fasterfox do Firefoxa i/lub zmienić DNSy na np. openDNS.

Prędkości pobierania danych nie zwiększysz.

Przeszedłem nie dawno z 256Kb/s na 1Mb/s … powiem Wam że różnica w otwieraniu stron jest nie wielka … wszystko spowodowane jest tym jakie mamy linie w Polsce … wszystko jest przeciążone w godzinach szczytu wygląda to masakrycznie nie raz spadek do 500Kb/s wg speedtestów.

Spróbuje sam.