Jaki jest najlepszy router wi-fi?

jaki jest najlepszy router wi-fi? jak ktoś zna cenę w sklepie takim media markt lub innym jak tego rutera to niech poda

Nie ma takiego… Może podaj trochę szczegółów.

Zależy czego szukasz bo dokładnie nie sprecyzowałeś. Chodzi Ci o router z modemem adsl czy router na ethernet ? Jeżeli chodzi o router z modemem to ja z własnego doświadczenia polecam Linksys-a WAG200(około 220 zł) :slight_smile: Strasznie stabilny, mam go od 2 lat a padł może 5-6 razy :wink: A jeżeli chodzi o router na ethernet to polecam Linksys WRT54GS(też około 200zł) :slight_smile:

Pozdrawiam, putineq

nie znam sie na tym ale z firm wolał bym d-linka lub Linksys i żeby był z adsl

z modemem

bierz Linksys WAG200-G nowego kupisz za mniej niż 200 zł na prawdę warto zadowolenie gwarantowane.

Również polecam Linksys WAG200-G. Sam używam i sobie chwalę. D-link… średnio miłe doznania związane z tą firmą, ale może to po prostu była wada modelu ;/

W takim razie najlepszym wyjściem będzie Linksys WAG200-G :slight_smile: W razie problemów w konfiguracji zapraszam na gg:9237490 :slight_smile:

Hmm, jaki model ? Ostatnio stawiałem dwa d-linki i mają tendencje do zawieszania się :confused: Po prostu padają i jednym wyjściem jest odłączenie od prądu… Dokładnej nazwy modelu nie pamiętam :wink: