Jaki jest najlepszy [rpgram do robienia obrazu płyt Gier itp


(Krzys141295) #1

Tak jak w Temacie, poszukuje programu do robienia obrazu płyt Gier. Mam CloneCD ale on jest jakiś dziwny i nie zawsze wychodzi efekt końcowy jakiego potrzebuje. Słyszałem że moze też byc CloneDVD ( mowa tu o produktach firmy Slysoft )z Góry dziękuje za pomoc


(Neon1992) #2

Polecam Nero lub Alcohol 120, sam korzystam z Nero 6.


(ktośtam) #3

GameJack albo ImgBurn.

Pozdrawiam


(system) #4

Alcohol 120% swojego czasu nie miał sobie równych, a teraz nie wiem czy nie pojawiło się nic lepszego.

Inna sprawa że przyda Ci się zapewne program do analizy zabezpieczeń płyty. Poczytaj ten temat http://club.cdfreaks.com/f79/identify-c ... les-76916/ , co prawda jest stary i większość wymienionych tam narzędzi jest teraz nieprzydatnych ale niektóre są jeszcze sprawne.

Kolejnym przydatnym elementem może być program Alcoholer który odpowiednio zmienia ustawienia Alcohol 120% do zabezpieczeń rozpoznanych przez aplikację analizującą.


(Krzysztofjaroszek) #5

Zobacz tutaj http://www.noweprogramy.com/index.php?str=faq&programy=27 masz opis obsługi kopiowania gier w przypadku dwóch programów do wykrywania zabezpieczeń.


(system) #6

Niestety ClonyXXL to już bardzo przestarzały program i nie rozpozna nowych zabezpieczeń.


(Onimusza666) #7

Do zrobienia obrazu wystarczy darmowy Alcohol 52% Tylko nie każdy obraz będzie działał!-zależy to od rodzaju zastosowanego zabezpieczenia-w przypadku SafeDisca od wersji 4.8 jest to nie możliwe.To samo tyczy się zabezpieczenia Tages(nie do pokonania) i również StarForce-w tym przypadku trzeba się ''posiłkować''programikiem który wprowadza zmiany w rejestrze.

Najłatwiej jest zrobić działający obraz gry zabezpieczonej Securomem :wink: