Jaki jest najlepszy VPN na dzień dzisiejszy?

Witam !!! otóż chciałbym się zapytać specjalistów o najlepszego dostawce VPN który jest płatny
ponieważ chciałbym bezpiecznie korzystac z deepwebu w celu edukacyjnych a nie chciał bym żebym miał z tego problemy… Z góry dziękuje !

Co ty kombinujesz? Na co ci DeepWeb? Normalny internet nie wystarcza? Pewnie brak odpowiedzi i ściąg, co?

Tak na poważnie: Całkiem dobry i szybki jest NordVPN:
Bezpieczeństwo i VPN online za jednym kliknięciem | NordVPN

Jest jakaś promka, która kończy się za 9 h, zatem zobacz.

Dostawcy takich usług działają zgodnie z prawem krajów na terenie których prowadzą działalność. Prawo nierzadko pozwala na dostęp do danych użytkowników (w szczególnych przypadkach), żadna firma nie będzie ryzykowała konfliktu z prawem i zawieszenia działalności dla marnego abonamentu jednego użytkownika.

Użytkownik zawierając umowę na świadczenie takiej usługi zwykle sam przekazuje dostawcy usługi komplet danych np. realizując płatność przelewem, kartą czy przez pay-pal.

Nie potrzebujesz żadnego VPNa w tym celu.

Może mu chodzi o ukrycie się przed kolegami „kretami”? Ale w tym celu wystarczy zwykły darmowy, dość, że ludzie w darknecie nie zobaczą jego danych.

Ja korzystam z ProtonVPN pakiet basic i nie narzekam, działa fajnie.
/mój ISP blokuje niektóre strony

ISP blokuje czy wykrywa po IP od operatora, że jesteś z Polski i jak jakaś usługa nie działa oficjalnie w Polsce to nie blokuje tego ISP tylko twórcy usługi.

Do tego celu wystarczy ci zwykły TOR, ale jak coś to tu masz listę aktualnych cen vpnów: https://mojeip.site/vpn