Jaki jest sens istnienia działu głównego z 83 wątkami?


(Xanthia) #1

Mowa oczywiście o system-macosx-f66.html :wink: No bez przesady. Ten system jest tak niszowy, że oprócz garstki fanatyków praktycznie nikt go nie używa. Ci co kiedyś używali mają dość przechodzenia OS X w iOS, a porad raczej nie potrzebują :wink: Zamiast tego rozbudowalibyście raczej dzial Linuksa - o Ubuntu np :slight_smile: Wchodzi Steam. Linux przejmuje nawet aplikacje makowe, które już dawno przestały na makowych systemach dobrze działać :stuck_out_tongue: Trzeba iść z postępem. Co wy na to?


(Cedar) #2

A co ci przeszkadza ten dział?

Niech sobie będzie, na forum jest wystarczająco wolnego miejsca aby powstał nowy dział dodatkowo a nie zamiast i jeśli widzisz taką potrzebę to jest do tego odpowiedni wątek pomysly-propozycje-zyczenia-nowego-forum-t208583.html


(Xanthia) #3

Wygląda to zabawnie. I tyle :wink: Skoro jest tak niepopularny, to chyba nie jest potrzebny? Ot tak się zastanawiam :slight_smile:


(Fanboj O) #4

Wcale się ot tak nie zastanawiasz. Swoją “antypatię” dla Apple dostatecznie wyłożyłaś na blogu, ale to ci nie wystarcza. Zlikwidować dział macosx? Co potem? Zbombardować Cupertino?


(Xanthia) #5

Ale po co on komu? :slight_smile: Nigdy nie ukrywałam, że nie lubię Apple. Jak widać na forum to bardziej niż niszowy system :wink:

Nie muszę, sami się wykończą swoimi pomysłami :stuck_out_tongue:


(Semtex) #6

A komu on przeszkadza, niech sobie jest, jak ktoś ma problem z OSX to ma dział i tyle, szukanie dziury w całym…


(Xanthia) #7

Są ciekawsze tematy na dział główny, które sugerowałam we wcześniejszym wpisie :wink: Niech sobie będzie, jako poddział uniksów :wink:


(Kaka') #8

Dział na pewno pozostanie. Uważam temat za wyczerpany. Zamykam.