Jaki jest skrót klawiszowy do Menedżera urządzeń?

Witam.

Czy jest skrót klawiaturowy bezpośrednio otwierający w XP Menedżera urządzeń , czy też trzeba naciskać klawisz Win + Pause Break i wtedy wyskoczą Właściwości systemu, a potem dopiero zakładka Sprzęt i przycisk Menedżer urządzeń ?

Przy okazji też jaki skrót klawiszowy w XP wywołuje Menedżera zadań?

Ctrl+Shift+ Esc

Skrót klawiszowy do Menedżera urządzeń możesz sam utworzyć.

http://www.centrumxp.pl/WindowsXP/750,S … szowe.aspx

Faktycznie działa u mnie na XP, u mnie też działa kombinacja prawy Ctrl + prawy Alt + Del otwiera MZ.

No jasne, ale sam rozumiesz jest wiele skrótów klawiszowych. Jak dostosować ten bez jakiejś kolizji z innym istniejącym już skrótem ?

Czy zatem jest już może jakaś powszechnie przyjęta i ustalona kombinacja klawiszy dla MU?

W przypadku rozwiania, które zaproponowałem, nie ma możliwości aby system pozwolił na przypisanie już istniejącej kombinacji klawiszy. Po prostu, sam doda jakiś klawisz, żeby nie było konfliktów.

Ja jej niestety nie znam, co nie oznacza, że jej nie ma. Poczekaj jeszcze, a na pewno któryś z forumowiczów się w tej sprawie wypowie.

Hej !

Skrótu klawiszowego dla MU chyba nie ma, ja nie spotkałem pod platformę OS XP PL x86? Natomiast jest komenda do Wiersza polecenia: devmgmt.msc , a do szybkiego uruchamiania można oczywiście zrobić odpowiedni skrót na Pulpicie.

To tak tylko dla potomnych, a nuż może się komuś przyda ? :slight_smile: