Jaki jest wg was najlepszy komunikator int

pytam bo mam skypa ale za duzo szczegółów jest widocznych ( data i godzina połączenia po najechaniu mysza na status)

Do czego miałby Ci ten komunikator służyć ?

Mi się najlepiej korzystało z Mirandy, bo tam można było praktycznie wszystko wyłączyć, czy ustawić pod siebie. Ale nie chciała mi dobrze działać po ostatnim formacie, więc póki co siedzę na AQQ, ale nie jestem specjalnie zadowolony z niego- tez rozbudowany strasznie, jeszcze przysyła czasami jakieś spamy-‘nagrody’, jakieś komunikaty z ‘poziomami’ mi wyskakują ■■■? :stuck_out_tongue:

Może warto dać drugą szansę? Ja miałem pewne problemy gdy wychodziła wersja 64-bitowa. Próba przesiadki z wersji 32-bitowej na 64-bitową, kwestia rozszerzeń, zapis profilu, albo z powodu braku umiejętności z mojej strony, albo z powodu samego komunikatora, zdecydował, że pozostałem przy wersji 32-bitowej. Również dlatego, że rozszerzenie do obsługi Tlena działa tylko w wersji 32-bitowej (nie udało mi się skonfigurować obsługi Tlena jako jabbera). Jeżeli lubisz minimalizm, ale nie chcesz Mirandy, to może WTW?

Zobaczę może to WTW, bo na dniach formata będę robił… Miranda- mimo, że kiedyś byłem nią zachwycony to ostatnio za dużo czasu na nią zmarnowałem. Btw. czy jakieś komunikatory oprócz skype sobie dobrze radzą z obsługą chata z fejsa? Fajnie jakbym jednym niezawodnym programem mógł to połączyć z gg.

Miranda ma ogromne możliwości konfiguracji, miejscami za duże. AQQ niby nie jest złe, ale jakieś płynna zmiana zakładek w oknie ustawień, chmurki - zbędne to jest, przeszedłem na WTW i spodobało mi się, myślałem że będę musiał nad opanowaniem poświęcić więcej czasu, ale pierwszy krok dosyć szybko był, więc…