Jaki jest wg was najlepszy komunikator int

(Mkgoska) #1

pytam bo mam skypa ale za duzo szczegółów jest widocznych ( data i godzina połączenia po najechaniu mysza na status)

(Zeus__) #2

Do czego miałby Ci ten komunikator służyć ?

(lith) #3

Mi się najlepiej korzystało z Mirandy, bo tam można było praktycznie wszystko wyłączyć, czy ustawić pod siebie. Ale nie chciała mi dobrze działać po ostatnim formacie, więc póki co siedzę na AQQ, ale nie jestem specjalnie zadowolony z niego- tez rozbudowany strasznie, jeszcze przysyła czasami jakieś spamy-'nagrody', jakieś komunikaty z 'poziomami' mi wyskakują wtf? :stuck_out_tongue:

(adam9870) #4

Może warto dać drugą szansę? Ja miałem pewne problemy gdy wychodziła wersja 64-bitowa. Próba przesiadki z wersji 32-bitowej na 64-bitową, kwestia rozszerzeń, zapis profilu, albo z powodu braku umiejętności z mojej strony, albo z powodu samego komunikatora, zdecydował, że pozostałem przy wersji 32-bitowej. Również dlatego, że rozszerzenie do obsługi Tlena działa tylko w wersji 32-bitowej (nie udało mi się skonfigurować obsługi Tlena jako jabbera). Jeżeli lubisz minimalizm, ale nie chcesz Mirandy, to może WTW?

(lith) #5

Zobaczę może to WTW, bo na dniach formata będę robił... Miranda- mimo, że kiedyś byłem nią zachwycony to ostatnio za dużo czasu na nią zmarnowałem. Btw. czy jakieś komunikatory oprócz skype sobie dobrze radzą z obsługą chata z fejsa? Fajnie jakbym jednym niezawodnym programem mógł to połączyć z gg.

(sla17) #6

Miranda ma ogromne możliwości konfiguracji, miejscami za duże. AQQ niby nie jest złe, ale jakieś płynna zmiana zakładek w oknie ustawień, chmurki - zbędne to jest, przeszedłem na WTW i spodobało mi się, myślałem że będę musiał nad opanowaniem poświęcić więcej czasu, ale pierwszy krok dosyć szybko był, więc...