Jaki jeszcze program antywirusowy

(Matii2006) #1

Cześć!Mam antywirusa Nortona.Mam pytanie jakie oprogramowanie mam zainstalować aby mieć pełną ochronę?Ale jeszcze dodam że nie tego drogiego\

Dzięki za odpowiedź

(lazikar) #2

Ochronę przed czym. Jesli przed adware to jedno z tych. I nic więcej ci nie potrzeba.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=107&t=82

I zmień proszę tytuł tematu.

(Lsieko) #3

Norton Internet Security, jeśli zależy Ci na Nortonie.

Ja bym proponował oddzielnie antywirusa i oddzielnie firewall, zżera mniej RAMu i działa równie dobrze.

np. NOD32 i kerio personal firewall- ja mam taką konfigurację i wirusa od dawna nie zaznałem

(lazikar) #4

jesteś tego pewien. :wink:

(Heniuo) #5

Matek 14

Zacznij instalację Nortona i w trakcie i po instalacji program będzie się pytał o różne opcje ustawień. Wybierz Ciebie interesujące i bez przesady, bo możesz na stronach www mało co zobaczyć jak ustawisz na maxa. Pamiętaj tylko o tym, że aktywny powinien być tylko jeden antywir tzn. jeżeli Twój PC ochraniał będzie Norton to wyłącz zaporę ogniową Windowsa. otwórz "Centrum zabezpieczeń systemu Windows" i tam ma być: zapora-wyłączona, aktualizacja automatyczna-włączona, ochrona przed wirusami-włączona.

przy wchodzeniu na jakąkolwiek stronkę www Norton może Ci sygnalizować ataki, możesz tą opcję wyłączyć, działanie anty będzie w tle, i to tyle. Przeczytaj dokładnie helpa Nortona i będziesz wielki. Powodzenia.

Acha, masz na pewno prawilnego Nortona więc trzeba się zarejestrować /program ma taką opcję/,i automatycznie będziesz miał aktualizowaną bazę wirusów, a to jest b.ważne.

(Danielm86) #6

Norton to przeciętniak.

Zainstaluj do niego jeszcze Windows Defender lub SpySweeper

lub zainstaluj SpyBot Search&Destroy i włącz ochronę Tea Timer

Jeśli używasz IE przejdz na Opere lub jak już się uparłeś to powyłączaj wszystko w Strefie Witryn z ograniczeniami i zainstaluj Spyware Blaster, który wrzuci ci szkodliwe adresy do Witryn z ograniczeniami.

(pysiu) #7

dodatkowo polecał bym Windows Defender http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1876&t=82

doinstalować

(fiesta) #8

Tyko dziwne że ten przeciętniak zawsze zajmuje czołowe miejsca we wszelakich testach :?

(Msj) #9

AVAST, bezpłatny do użytku domowego.

(Danielm86) #10

zajmować to może. Miałem 2005 i wiem jaką kiepską miał wykrywalność.

Złączono Posta : 05.11.2006 (Nie) 18:49

zajmować to może. Miałem 2005 i wiem jaką kiepską miał wykrywalność.

zajmował