Jaki kabel VGA do Xbox 360 Slim 4gb?

Witam

Nie mogę grac na TV ponieważ pamięta on czasy dinozaurów, więc poszukałem na Allegro.pl kabli VGA, najtańsze można kupić za grosze, co też uczyniłem bo jestem głupi i naiwny :twisted: :twisted:

http://allegro.pl/kx1a-kabel-xbox-360-v … 30818.html Mam to g…o

Kabel rozmazuje obraz, biała czcionka na czarnym tle zostawia dosyć dużą poświatę i ogólnie obraz jest bardzo słaby…

Proszę sprawdźcie na Allegro kable VGA do tego sprzętu i podeślijcie mi link do tego który waszym zdanie będzie wyświetlał ładny obraz, bez białej poświaty.

PS: Czy to będzie dobre rozwiązanie?

http://allegro.pl/39909-hama-kabel-pola … 05705.html

kiepski obraz nie jest spowodowany kablem,

  1. tv z “czasów dinozaurów” mają niską częstotliwość odswieżania (*60/50Hz) przez co masz efekt beznadziejnego rozmazanego obrazu

  2. wyjście VGA samo w sobie daje kiepską jakość dlatego też konsole najlepiej jest podłączać przez HDMI

tak sie sklada ze akurat wczoraj do takiego “komuna pamiętamy” telewizora podłączałem u koleżki xboxa 360, i był ten sam efekt :smiley:

zapewne nie wszystkie gry ci działają ale jest na to sposob, nawet podany w komunikacie lecz jesli nie znasz angielskiego to juz ci mowie ze jest napisane abyś zmienił w ustawieniach konsoli bodajże z PAL 50 na PAL 60 lub na odwrót i wtedy wszystkie gry ci odpalą, oczywiście obraz nie powala

Gram na FLATRON L1752S To monitor LCD od LG z maksymalnym odświeżaniem o wartości 75Hz, z kompem działa wzorowo, da się coś zrobić z tym obrazem abym grał na monitorze bez tej poświaty??

ja uważam że nie da rady z tym zrobić nic sensownego poza zakupem poprostu telewizora, własnie jutro albo w środe z koleżką jade doradzić mu który telewizor wziąść, bo nie ma sensu sie z tym pierniczyć, jak masz cienko z kasą możesz ewentualnie poszukać monitora z HDMI ale to też nie wiem czy ma 100hz raczej coś ok.75/85 i cena jak ja sie orientowałem to było 800zł dokładasz pare stów i masz 37’ lcd telewizorek

Za czasów CRT, jak miałem mały 15-calowy monitorek to obniżenie częstotliwości odświeżania objawiało się migotaniem obrazu, a nie żadnym rozmazywaniem!

Wyjściem VGA można przesłać 1920x1080@60Hz bez żadnego rozmazywania.

Więc co muszę zrobić aby obraz się poprawił? Skoro mam kabelek za 8 zł a są kable i za 120zł to chyba jest jakaś różnica, co?

Czy kupienie kable podanego wyżej rozwiąże problem?

Musze grać na monitorze, na TV nie widać dobrze tekstu ale prawie codziennie oglądam jakiś film na TV z poziomu Xboxa i jest wszystko w porządku. Proszę o odpowiedzi/.

musisz kupić kabel albo Microsoftu albo BigBen ale te bardzo trudno dostać albo ten kabel HAMA do którego podawałeś link, ja też mam taki tani kabel VGA i obraz jest rozmazany brak mu ostrości, w przypadku kabli VGA jakość ma znaczenie bo jest to sygnał ANALOGOWY