Jaki kabel vhs na pc?

mam do was prosbe chce sobie rzucic na dysk moją studniówke którą mam na kasecie vhs możecie mi podac link z allegro z kablem za pomocą którego moge połaczyc video z moim pc-tem i dokonac wyżej wspomianej operacji bo jakoś sam nie moge znalezć

z góry dzięki :slight_smile:

a masz karte tv bądź karte graficzną z wejściem wideo ?

Witam , a gdzie najważniejsza informacja : posiadam magnetowid marki , model oraz kartę graficzną z wejściem video ?

Pierwsze syłszę o takim wynalazku :roll:

Lisu24 , karta telewizyjna niezbędna! ;]

no właśnie obawialem się brakow sprzetowych w moim pc co do karty telewizyjnej nie mam a co do karty graficznej to mam ge forca 6600 i z tego co sie orietuje to posiada ona wejście na tv co do magnetowidu to jest to baaaaaaaardzo stary magnetowid marki toshiba model vcp-b1cz

rss

to mało jeszcze słyszałeś ;]

Lisu24

musisz zaopatrzyć się w karte TV koszt podstawowych modeli to już ok 100 zł

i wtedy podpiąć wideo pod karte tv to żaden problem można nawet kablem antenowym ( i wsumie tak byłoby najlepiej bo tanie karty mają kiepskiej jakości wejścia wideo)

raczej wyjście

podaj dokładny model tej karty

to zapewnie nieposiada innych wyjść wideo ja antenowe :?

jeśli tak to tylko karta TV :?

karte graficzną mam taka http://proline.pl/shop.php?prodid=XP+6600+128+128

czyli co nie obejdzie się bez zakupu karty tv? :frowning:

na magnetowidzie z tyłu jest wejście i wyjście takie jak w telewizorze na antene

no niestety tak … bo twoja grafika nie posiada wejścia wideo ma tylko wyjście .

jeśli zdecydujesz się na kupno karty to polecam te

http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=1848

którą kupisz to już zależy od zasobności twoje portfela :stuck_out_tongue:

ewentualnie na allegro są firmy które przegrywają filmy :stuck_out_tongue:

a o VIVO słyszałeś ?

Lisu może zamiast kupować odrazu kartę TV może poprostu zanieś kasetę do firmy która zajmuję sie np. filmowaniem na weselach i powinni ci za parę złotych zrzucić to na płytkę.

a jeśli chodzi o software, to polecam program iuVCR , z kodekami K-Lite Codec Pack ( u mnie ffdshow do nagrywania się niestety nie sprawdził, u ciebie może być inaczej )

myśle że zainwestuje w karte tv bo jest jeszcze kilka kaset w mojej kolekcji które z chęcią by się znalazły na moim dysku,a jak już bede miał ta karte tv to łacze to przez zwykły kabel antenowy czy tak?

To jest najgorsze z możliwych rozwiązań z względu na bardzo duże zniekształcenia sygnału po torze w. cz.

Jeżeli nie zależy Ci na jakości to możesz z niego skorzystać 8)

no włśnie że bardzo zalezy mi na jakości ,czyli jak to połączyc pózniej jaki kabelek bedzie potrzebny magnetowid ma z tyłu wyjscie audio video i te dwa wejscia antenowe nic wiecej tam nie widze :shock:

A jakie to wyjście? Eurozłącze czy chinch czy co??