Jaki klient pocztowy

interesuje mnie jedno zeby miał w funkcjach opcje chowania sie do systemowego traya z funkcją minimalizacji >Wezmy np uruchamiam program i nie pojawia sie zmaksymalizowane okno tylko pojawia sie zminimalizowany w trayu ,takie cos jak ma kadu .Używam kmail i on ma funkcje tą ale maksymalizuje sie podczas uruchamiania go .Jednym slowem chodzi mi o taki progs która ma funkcje o podonej uzytecznosci co wtyczka Minimize to tray w Thunderbird .Bo tu chodzi o to zeby mi nie wyskakiwały okna podczas startu sytemu tylko cicho sie uruchamialy w trayu

czy mozecie mi polecic taki klien pocztowy?

to czemu nie po prostu thunderbird ?

problem w tym ze pod linuchem mi ta wtyczka nie chodzi ,wiec szukam innego progsu ,zresztą mam już uraz do firmy mozilla

Chyba Kmail ma taką funkcjonalność .

Jeżeli Kmail nie ma opcji minimalizacji do tray’a to możesz wypróbować jeszcze programy: Balsa i Stylpheed (mniej popularne klienty, nie wiem czy mają opcje minimalizacji do tray’a).

Sylpheed chowa się do traya :wink: - polecam, a jeśli chodzi o jego uruchamianie to wydaje mi się, że zależy to od środowiska, tudzież oprogramowanie jak np alltray,

Używając fluxboxa startuję tak z firefoxem