Jaki kod pod zdarzenia w formularzu w richtextbox i w przycisk active w vb2010 express

Tak w wewnątrz richtextboxa(napisy) po kliknięciu w przycisk button i po wybraniu 3 checkboxów.

Gdzie jest potwierdzenie w checkboxie ON i przycisk active potem wyświetlenie się napisów w richtextboxie jaki to kod.

Już o tym pisałem:

To rozumiem a mnie interesuje do buttona active checked i pojawienie się napisów w richtextboxie

A fragmentu o button - nie mam pojęcia o co pytasz. Zadaj pytanie konkretnie co chcesz osiągnąć i pokaż co już zrobiłeś (kod!)

Chodzi. mi o metodę. Do przycisku. Active checked pojawią napisy w richtextbox ze potwierdzono aimbot,crosshair on i gdzie jest ustawienie w Microsoft visual studio projekty text.

Taki mój kod`
Private Sub Button1_Click(sender As System.Object, e As System.EventArgs) Handles Button1.Click

If CheckBox1.Checked = True And CheckBox2.Checked = True And CheckBox3.Checked = True Then

RichTextBox1.Text = “Potwierdzono…”

End If

End Sub

Private Sub CheckBox1_CheckedChanged(sender As System.Object, e As System.EventArgs) Handles CheckBox1.CheckedChanged

If CheckBox1.Checked = True Then

Label1.Text = "ON"
Else

Label1.Text = "OFF"
End If

End Sub

Private Sub CheckBox2_CheckedChanged(sender As System.Object, e As System.EventArgs) Handles CheckBox2.CheckedChanged

If CheckBox2.Checked = True Then

Label2.Text = "ON"
Else

Label2.Text = "OFF"
End If

End Sub

Private Sub CheckBox3_CheckedChanged(sender As System.Object, e As System.EventArgs) Handles CheckBox3.CheckedChanged

If CheckBox3.Checked = True Then

Label3.Text = "ON"
Else

Label3.Text = "OFF"
End If

End Sub

Ten post był edytowan`Tekst sformatowany``

No i ładnie. Teraz opisz konkretnie co dalej chcesz uzyskać - bo z tego co widzę masz już zmianę tekstu labeli i pisanie do RichTextBoxa.

Dalej to już nic nie chce uzyskać i oto mi chodziło?

Ty mi powiedz czy o to Ci chodziło.

Tak o to mi chodziło