Jaki komp dla Crysis i Prostreet

Witam

mam kompa takiego jak jest napisane w moim podpisie na dole!

Co w nim zmienić żeby crysis ruszył spokojnie przynajmniej na średnich ustawieniach w grze Crysis jak i róznież żebym mógł grać na full ustawieniach w NFS prostreet??

Przynajmniej zmień zasilacz bo Ci kompa sfajczy

No i zmień kartę graficzną przynajmniej na 8600GT

No ja z mojego zasilacz sie śmieje ze się trzyma na akim kompie

Ja planuje juz kupno zasilacza za 159 zł na allegro.pl

I karte też planuje zmienić na Palit 8600 GT Sonic Plus ( około 400 zł )

A cos pozatym? Tak żebym mógł grać normalnie w Crysisa na medium i w prostreet na full

Dołóż ramu żeby mieć te 2GB :slight_smile:

Dwurdzeniowiec by się przydał ale ja zamierzam też to na nienajniższych detalach popylać w to

A jak myslicie jak bedzie dzialal crysis na moim kompie plynnie ? (DX@9)

W podkrecanie sie jeszcze niebawilem bo do tej pory niema gry ktora by mi sie ciela :P:P :slight_smile:

Płynnie raczej nie, może przycinać.

Procek i ram styknie.

Ale karta graficzna nie najlepsza.

hehehe kurde kiedys sie bardziej interesowalem kompami itd. … a teraz pracai w ogole … .

Ale wydaje mi sie , ze karta za 160 € niejest taka zla … no ale zobaczymy jak to w praktyce bedzie wygladac , mam nadzieje , ze dobrze :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

Czyli wracając do mojego kompa niezbedna jest zmiana zasilacza żeby myśleć o jakiejś dalszej rozbudowie i potem karte na 8600 gt i jakby coś to dołożyć jeszcze ramu 512 i potem zmienić na dwurdzenia?? Moje szczęście ze moja plyta główna obsługuje jeszcze dwurdzenie :smiley:

Ja na becie Crysis na takim kompie :

Intel Core2 Quad Extreme 3.0GHz

NVIDIA GeForce 8800 Ultra 768MB

4GB RAM

Wyciągałem na max detalach DirectX 9.0, 40-50 (czasami nawet 60) FPS :stuck_out_tongue:

Więc możesz sobie odpowiedzieć jak będzie to u Ciebie wyglądało :stuck_out_tongue:

Gra ma zabójcze wymagania, i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.

ktoś wie czy ten Crysis ma jakiś limit klatek/FPS ??

Zapytaj po premierze ;]

btw // na tym kompie co masz w podpisie to go nawet nie odpalisz :stuck_out_tongue:

każdy to widzi :wink:

moze będzie zmieniał kompa??

albo pisze w imieniu kolegi??

WizZz nie czepjaj się :smiley: :smiley: :smiley:

ja wiem ze go nie wlacze,

a btw// kompa zmieniam gdzies tak w czasie premiery Crysisa :stuck_out_tongue:

Hmmm no nie powiem, że ta informacja mnie troszkę zaniepokoiła :smiley:

Ale myślę, że wymagania tej gry ulegną lekkiej optymalizacji, bo w końcu to beta, i nie wiem czy dobrze “mówie” ale demo crysisa to tylko raczej w multiplayer było. 8)

Tak.

Mają grę do premiery trochę zoptymalizować.

Dema jeszcze nie było.

Była beta, demko będzie 26 Pazdziernika.

Mateusz91krk jedyne co potrzebujesz żeby grać w crysis na medium to zmiana karty i zasilacza. Procek styka ram też. Ja mam słabszego kompa pod tym względem (tylko karte graficzną mam lepszą) a mi pójdzie na low-medium.

To że zasilacz musze zmienic to wiem. Bo jego musze wymienic na lepszy jeżeli chce kompa rozbudowac czy dorzucić lepsze części!

I może jeszcze kiedyś dorzuce procka dwurdzeniowego, ale ten mi narazie wystarcza!