Jaki komputer do minimalnych gta v?

(masterpolska) #1

Procesor już mam intel core 2 quad 6600.

Zasilacz corsair vs series 450w.

Ram goodram 4 gb ddr3 1333 mhz.

Obudowa silentium brutus pure black m23.

I tu takie pytanie jaką kartę graficzną kupić tak do 250-300 zł.

Dodatkowo płyta główna która będzie pod taki sprzęt pasować.

A i nie jest to pc dla mnie tylko znajomy pytał mnie o to na czym by mógł odpalić to gta v bo mu się te dwie części zepsuły.

(drunkula) #2

Wymagania przecież nie są tajemnicą  http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1366&PART=10500

(masterpolska) #3

Na co mi wymagania jak ja się o kartę grafiki i płytę główną pytam.

A poza tym tej nvidii z minimal nie da się kupić bo może są z dwie oferty i to niepewne. Na dodatek nie chcę kupić zjechanej karty tylko nową z serii nvidia gtx.

Nie chodzi tu o najnowsze ale takie sprzed 2-5 lat 

(piotrekw.9) #4

jak gram na radeonie HD 7770 używka za 250 zł kupiona 3 lata temu nie narzekam rozwija tylko połowę swojej mocy z moim E8400

(Relocaled) #5

No to muszę cię rozczarować, nowej karty z serii GTX do tej kwoty…Ciężko. Musiałbyś znaleźć jakiegoś gościa który zapomniał rozpakować sprzęt i teraz go sprzedaje… ( itd. ) btw. używane na alledrogo to już ciekawsza sprawa - GTX 650 i tu w GTA V sobie pograsz nawet w ciekawych ustawieniach.

Wyręczę cię i podam ci kilka linków do znanego portalu aukcyjnego, następnym razem na lewym boku są filtry - ustawiasz pamięć DDR3, socket 775 i nie kupuj jakiś acerów czy dellów (HP) bo to nie to czego szukasz

używana:

liiiinkkk

“nowa” (chyba? nie do końca):

tadaa

To już stary procesor i znalezienie do niego nowej płyty do jedna sprawa duży koszt a druga mała dostępność nowych częśći…