Jaki komputer kupic w cenie ok. 3.500?

Seagate Barracuda seria 7200.10.

Niedługo będą. teraz Galaxy Zalman 7300GT 1.4 ns 300 zł (na allegro od usera arche_net)/ Palint Sonic 7600GS 256 DdR3 370.

jak dla mnie bezsens.

dlaczego bezsens? mozesz podawac logiczne argumenty?

Weź wrzuć sobie na luz, bo widzę, że nie zrozumiesz, że nam może podobać się co innego niż Tobie.

Pozatym wypowiadajć się Ci, którzy mają coś do powiedzenia. ;]

Wyjątkowo głośny i stosunkowo ciepły. Lepiej Seagate’a.

Pozatym nie wiem o co Ci chodzi mówiąc do mie guru. ;]

To samo to jest mi niezrozumiałe:

Napisałęm, że masz posuzkać sam - każdemu podoba się co innego - i dlatego obudowy są różne. ;]

po to pytam o rade, zebys nie pisal znajdz sobie sam, proste. na luz to ty wrzuc, pytam konkretnie i odpowiadam konkretnie.

co do HDD, to czy aby na pewno ten WD jest glosny? slyszalem cos zupelnie innego, ze wersja YS jest bardzo cicha…

BTW no offence, ale wypowiadaj sie za siebie, a nie za innych. to ze mam malo postow, nie oznacza ze nie wiem co to forum i jak z niego korzystac. pozdr :slight_smile:

i nie robmy OT, tylko piszemy tutaj o kompie ktory mam kupic i chce zeby byl mozliwie jak najlepiej skonfigurowany, nie chce potem sie martwic ze cos nie gra albo nie pasuje, dlatego wole walkowac tutaj temat przez tydzien i miec potem spokuj z moim PC przez najblizsze 3 lata

napisałem jak dla mnie, bezprzewodowe trzeba zmieniać baterie, zbędne klawisze multimedialne to samo mogę zrobić samemu nie przypominając sobie do czego służy dany klawisz, zwykła mysz o normalnych kształtach i klawa za ~50 zł. Wolał bym dokupić np lepsze chłodzenie niż wydawać na zbędne bajery.

Masz konkretnie:

http://www.allegro.pl/item163745677_jed … urora.html

Mi się nie podoba, Tobie sie nie podoba - ale jest tania. Rozumiesz już o czym mówie?

Różnie to bywa. A Seagate 7200.10 xxxxxxAS jest pewny :wink:

A czy ja coś takiego powiedziałem?

warebel

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw posty.JNJN

jako ze pracuje na kompie nawet 8h dziennie i operuje klawiatura i myszka, jest to dla mnie bardzo wazne zeby miec komfort pracy, wiec lepiej nie napisze ile dalem za fotel do komputera, bo mnie zlinczujesz :slight_smile:

dla jednego wazna jest karta graficzna, dla mnie zupelnie nie (dlatego do dzis mam GF2 mx 100 :slight_smile: ) . gdyby nie koniecznosc wyswietlanie wysokich rozdzielczosci to bym w ogole tego nie potrzebowal :slight_smile: za to niestety potrzebuje pozadna klawiature i mysz, a moje maja juz z 5 lat i pora wymienic.

mam nadzieje ze mozna zrozumiec czlowieka, dla ktorego komputer sluzy do pracy a nie tylko i wylacznie do podkrecania i grania :slight_smile:

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 19:22

sorry ale nie moge, bo od kiedy mam win vista, wyskakuja mi paleczki i inne pierdoly zamiast polskich liter. chetnie sie dowiem jak to zmienic, jezeli tylko powiesz mi jak.

BTW pierwszy raz spotykam sie z forum, na ktorym cos takiego jest koniecznoscia :slight_smile: czyzbys byl polonista :P?

Doskonale rozumiemy. Jednak weź poduwagę, że bardzo drażni gdy wyczerpie Ci się bateria w myszce/klawiaturze akurat gdy musisz z niej korzystać.

Zaraz mnie zlinczujesz za to że to było pewnie do Tobi ego. ;]

nie zlinczuje, nie boj sie :slight_smile:

w nowych myszkach, klawiaturach sa stosowane akumlatorki zamienne, ze grasz, czy pracujesz na jednych, inne sie laduja, to serio juz nie jest problem ze nagle konczy sie bateria, to nie PRL :slight_smile:

A wiesz jak wkurza, gdy musisz przerwać to co aktualnie robisz, by zmienić ten właśnie akumulatorek? Miałem okazje korzystać z takowego rozwiązania przez jakiś czas (nie znam zestawu, jakiś no-name chyba, ale zmieniac trzeba wszedzie) :P.

BTW w PRL to coś z fazą było, a nie z bateriami :wink:

w nowej linii sprzetu Logitecha masz wskaznik poziomu baterii… ktore notabene starczaja na ok 8 mies. pracy bez wymiany (wg. producenta)

nadal uwazasz ze to jest jakikolwiek problem :)?

BTW mam nadzieje ze bedziesz mial kiedys okazje popracowac chwile chocby na mx3200, albo myszcze MX revolution czy G7, lub na zestawie DiNovo, wtedy zrozumiesz dlaczego tak sie upieram przy dobrym sprzecie logitecha :slight_smile:

warebel ja nie mówie przecież nic złego na Logitecha.

Bez ładowania? Czy 8 miesięcy żywtoności?

Też mam taką nadzieje :wink:

Tu ciekawa mycha :wink: - według niektórych najlepszy grzyoń dotychczas

Tu felieton o mychach :wink: