Jaki komunikator najlepszy?


(MichalQ) #1

Jaki komunikator najlepszy ? Czy lepiej zabrać się za multikomunikator co bierze mniej ramu ? 


(Bartosz Galas) #2

Osobiście używam AQQ od niedawna płatny ale robi co ma robić wszystko w jednym miejscu i masa wtyczek cena do przyjęcia 2zl na miecha 24 zł na rok. No i brak reklam i banerów.


(faktor4u) #3

Polski komunikator WTW http://wtw.im/. Działa GG, Jabber, Facebook i Tlen. Polecam.


(MichalQ) #4

AQQ czy Wtw który bierze mniej ramu ?


(Bartosz Galas) #5

Przetestuj oba a się dowiesz


(rgabrysiak) #6

Cześć,

 

Wszystko zależy od tego z jakich protoków komunikacji korzystasz. Czasami wystarczy oficjalny komunikator, czasami oprogramowanie alternatywne.


(Profesorek9) #7

Ja swojego czasu miałem kilka komunikatorów. GG, Tlen, Skype, MSN Messenger. Tlen jest bardzo lekki, i obsługuje kontakty z GG. Mnóstwo skórek jest do niego, i przede wszystkim jest darmowy.

Jeżeli chcesz wideo rozmowy, to Skype. Osobiście polecam Tobie Tlen do pisania


(system) #8

Mam program Kadu  http://www.kadu.im/w/Strona_g%C5%82%C3%B3wna i nie narzekam - Kadu to popularny komunikator internetowy będący klientem protokołów Gadu-Gadu i Jabber/XMPP dla systemów Linux, BSD, Mac OS X i Windows.Nie wyświetla reklam - Przyjazny dla użytkownika - Działa na Linuksie, BSD, Mac OS X,Windows i innych systemach. - Posiada otwarty kod źródłowy - Jest w języku Polskim.


(Profesorek9) #9

Tlen też nie wyświetla, a przynajmniej nie wyświetlał jeszcze parę lat temu. Nie wiem, jak teraz.


(Xemidra) #10

Osobiście przestałem używać komunikatorów w formie oddzielnych programów. Korzystam tylko z facebooka i ewentualnie webowego gg.