Jaki kupić laptop używany?

Witam wszystkich. Mam do was ogromną prośbę. Chciałbym kupić laptop używany. Laptop nie będzie używany do gier chodzi mi o taki biurowy laptop. Jaki proponuje kupić tak do 600zl żeby dobrze działał w necie i ogólnie coś wydrukować itd. Chodzi mi o używany.

http://allegro.pl/dell-latitude-e6420-i5-2-5ghz-4gb-320hdd-win-7pro-i7009956025.html

Office pro za 56 zł? yhm

Nie Office Pro ale Office pro PLUS ;D . Na stałe aktywowany przez konto Microsoft które trzeba założyć podczas instalacji. Zobacz komentarze Sprzedawcy :stuck_out_tongue_winking_eye: Czasami są tańsze oferty. Mi udało się wyrwać licencje za 27.99 a mojej koleżance za całe 12 zł. uzywam już 3 miesiące. Zrobiłem 2 x format , za każdym razem licencja przechodzi aktywację na tej samej maszynie.
Pozdrawiam.

Proszę nie namawiać ludzi do kupna pirackiego oprogramowania, nawet jeśli jest to aukcja na Allegro.

A oprócz tego della jakieś inne laptopy używane. Z większą matrycą chociaż 15,6". Albo może jakie parametry powinien mieć taki w miarę dobry laptop żeby płynnie chodzil

Z matrycą 15" to np. E5520, dostaniesz na gwarancji.
Generalnie do 600 zł szału nie będzie, ale lepiej brać biznesowy starszy komputer na i5 sensownie złożony, niż nowszej generacji plastikowy acer czy inny wynalazek z gorszymi bebechami i wykonany tandetnie. Do delli z serii latitude masz jeszcze zazwyczaj gwarancję, nawet 12 miesięcy.

1 polubienie

W tym budżecie najlepszy będzie laptop poleasingowy Dell e6320 z procesorem Core i5 2-giej generacji. Miałem możliwość 3 miesiące na nim pracować i do pracy biurowej w zupełności wystarcza :slight_smile:
Polecam Ci zajrzeć na stronę: https://mtech.pl/laptop-dell-latitude-e6320-core-i5-ii-gen-25-ghz-i53 z pewnością jak nie ten to inny laptop znajdziesz dla siebie. Mają duży wybór laptopów poleasingowych, które mają legalny system operacyjny Windows 10 i rok gwarancji :slight_smile:

Pozdrawiam,
Łukasz

3/4 sprzętu na wtórnym rynku to odpicowany złom. Dlatego zalecam organoleptyczne oględziny.