Jaki kupić odtwarzacz mp3 do 120zł?

Witam. Otóż zbliża się powoli rok szkolny i chciałbym sobie kupić jakieś mp3(wole słuchać muzyki niż nauczycieli :stuck_out_tongue: ). Jaki odtwarzacz byście polecili w tej cenie?

Oczywiście mam na myśli markowe odtwarzacze a nie te chińskie na allegro.

dołoż i kup uzywanego ipoda nano z click wheel. Osobiście używam co prawda Ipoda nano 2G i wykonaniem bije wszystkie te odtwarzacze te tańsze na rynku. Polecam. Za 160 zł masz już 3G http://allegro.pl/ipod-nano-3g-4gb-w-zn … 49042.html

Od siebie polecam Sansę Clip+. Jest mały, gra ładnie, bateria starcza na długo i mieści się w narzuconej cenie. Sam mam starszego Clip’a i po kilku latach używania nie mam większych zastrzeżeń.

Sansa Clip + trochę problemowy jest, przynajmniej mój egzemplarz. Ale idzie wyrobić, początkowo trudno mnie było przyzwyczaić się do obsługi.

Ogólnie polecam ten player, bo jest wart swojej ceny.

Dzięki za odpowiedzi! Więc rozważę pomiędzy Sansą Clip+ a nano 3G. A tak na marginesie, jak jest z wykonaniem słuchawek. Czy są dobrej jakości i dobrze w nich słuchać muzykę czy dołożyć pieniądze i kupić inne? Kolega doradził mi słuchawki KOSS Porta PRO które są podobno dobrej jakości pod każdym względem, lecz cena mnie trochę zraziła. 100 zł nie chodzi piechotą. Co sądzicie?

Do Sansy jest jeszcze zmodyfikowane oprogramowanie - Rockbox. Na prawdę sporo zmienia.

Co do słuchawek to trudno mi powiedzieć, bo oryginalnych używałem krótko i dawno temu. Jednak powiem, że warto kupić dobre słuchawki. Miałem wiele słuchawek różnych firm z różnych przedziałów cenowych i różnice były duże. Najlepiej by było abyś mógł gdzieś jakieś przesłuchać i sprawdzić czy Ci odpowiadają. Porty wiele ludzi chwali. Bardzo dobrze grają i można je złożyć, co przy przenośnym sprzęcie jest dużym plusem. Sam bym pewnie je miał gdyby nie to, że często słucham tylko w jednym uchu jeżdżąc na rowerze, więc dokanałówki lepiej się wtedy sprawdzają.

co do odtwarzacza to albo sandisk sansa clip albo sandisk sansa fuze + słuchawki moim zdaniem najlepsze w tej cenie koss ur40

Ja posiadam Thomson HED415N i przy Rockbox’ie całkiem dobrze się sprawują.

Przeglądałem jeszcze na allegro kilka ofert i trafiłem na dwa ciekawe odtwarzacze: http://allegro.pl/promocja-sony-nwz-b16 … 34168.html i http://allegro.pl/1-gb-odtwarzacz-mp3-c … 38009.html . Co o tym sądzicie? W końcu firma Sony to chyba dobra firma ale nigdy nie miałem styczności z firmą Creative. Czy ktoś ma takie odtwarzacze? Więc lista razem z tymi dwoma wyglądała by tak :

Ipod nano 3G

SanDisk SANSA Clip

Creative ZEN V

SONY NWZ-B162

Creative ZEN V jest najtańszy z listy. Gdybym go kupił starczyłoby mi jeszcze na słuchawki Koss porta pro! Ale czy cena nie jest czasem aż za niska ? W końcu za jakość się płaci.

Lepiej zostaw tego creative’a- 1 GB pamięci obecnie to bardzo mało, a Sansa Clip to bardzo dobry wybór(mam Clip + i używa mi się jej całkiem przyjemnie).

Według mnie lepiej trochę dołożyć tej kasy i się cieszyć z użytkowania sprzętu. Ale to Twoja kasa, Twój wybór.

Przed ipodem miałem starszego brata tego sony co podałeś model B133 ogólnie byłem zadowolony długo bateria trzymała i baaardzo szybko się ładowała ale coś się w nim zepsuło i w trakcie kopiowania piosenek odtwarzacz stawał się nie widoczny dla komputera, podejrzewam że wina popsutej pamięci bo wgrywany był na nowo firmware i nadal to samo było więc podsumowując fajny był ale się popsuł a po nim kupiłem iPoda

Zauważ że Sansy (Clip+, Fuze+) mają slot MicroSD, więc zawsze można mieć więcej muzyki przy sobie lub zmieniać karty nie wgrywając co chwila utworów. Oczywiście trzeba się liczyć z szybszym zużyciem baterii.

PS Sony fajny, ale zatyczkę bym pewnie zgubił gdzieś w lesie :wink: