Jaki kupić odtwarzacz mp3 do 120zł?

(Gta37) #1

Witam. Otóż zbliża się powoli rok szkolny i chciałbym sobie kupić jakieś mp3(wole słuchać muzyki niż nauczycieli :stuck_out_tongue: ). Jaki odtwarzacz byście polecili w tej cenie?

Oczywiście mam na myśli markowe odtwarzacze a nie te chińskie na allegro.

(system) #2

dołoż i kup uzywanego ipoda nano z click wheel. Osobiście używam co prawda Ipoda nano 2G i wykonaniem bije wszystkie te odtwarzacze te tańsze na rynku. Polecam. Za 160 zł masz już 3G http://allegro.pl/ipod-nano-3g-4gb-w-zn … 49042.html

(.muszi) #3

Od siebie polecam Sansę Clip+. Jest mały, gra ładnie, bateria starcza na długo i mieści się w narzuconej cenie. Sam mam starszego Clip’a i po kilku latach używania nie mam większych zastrzeżeń.

(Humanoid) #4

Sansa Clip + trochę problemowy jest, przynajmniej mój egzemplarz. Ale idzie wyrobić, początkowo trudno mnie było przyzwyczaić się do obsługi.

Ogólnie polecam ten player, bo jest wart swojej ceny.

(Gta37) #5

Dzięki za odpowiedzi! Więc rozważę pomiędzy Sansą Clip+ a nano 3G. A tak na marginesie, jak jest z wykonaniem słuchawek. Czy są dobrej jakości i dobrze w nich słuchać muzykę czy dołożyć pieniądze i kupić inne? Kolega doradził mi słuchawki KOSS Porta PRO które są podobno dobrej jakości pod każdym względem, lecz cena mnie trochę zraziła. 100 zł nie chodzi piechotą. Co sądzicie?

(.muszi) #6

Do Sansy jest jeszcze zmodyfikowane oprogramowanie - Rockbox. Na prawdę sporo zmienia.

Co do słuchawek to trudno mi powiedzieć, bo oryginalnych używałem krótko i dawno temu. Jednak powiem, że warto kupić dobre słuchawki. Miałem wiele słuchawek różnych firm z różnych przedziałów cenowych i różnice były duże. Najlepiej by było abyś mógł gdzieś jakieś przesłuchać i sprawdzić czy Ci odpowiadają. Porty wiele ludzi chwali. Bardzo dobrze grają i można je złożyć, co przy przenośnym sprzęcie jest dużym plusem. Sam bym pewnie je miał gdyby nie to, że często słucham tylko w jednym uchu jeżdżąc na rowerze, więc dokanałówki lepiej się wtedy sprawdzają.

(Mariusz) #7

co do odtwarzacza to albo sandisk sansa clip albo sandisk sansa fuze + słuchawki moim zdaniem najlepsze w tej cenie koss ur40

(Humanoid) #8

Ja posiadam Thomson HED415N i przy Rockbox’ie całkiem dobrze się sprawują.

(Gta37) #9

Przeglądałem jeszcze na allegro kilka ofert i trafiłem na dwa ciekawe odtwarzacze: http://allegro.pl/promocja-sony-nwz-b16 … 34168.html i http://allegro.pl/1-gb-odtwarzacz-mp3-c … 38009.html . Co o tym sądzicie? W końcu firma Sony to chyba dobra firma ale nigdy nie miałem styczności z firmą Creative. Czy ktoś ma takie odtwarzacze? Więc lista razem z tymi dwoma wyglądała by tak :

Ipod nano 3G

SanDisk SANSA Clip

Creative ZEN V

SONY NWZ-B162

Creative ZEN V jest najtańszy z listy. Gdybym go kupił starczyłoby mi jeszcze na słuchawki Koss porta pro! Ale czy cena nie jest czasem aż za niska ? W końcu za jakość się płaci.

(Bartolini234) #10

Lepiej zostaw tego creative’a- 1 GB pamięci obecnie to bardzo mało, a Sansa Clip to bardzo dobry wybór(mam Clip + i używa mi się jej całkiem przyjemnie).

Według mnie lepiej trochę dołożyć tej kasy i się cieszyć z użytkowania sprzętu. Ale to Twoja kasa, Twój wybór.

(system) #11

Przed ipodem miałem starszego brata tego sony co podałeś model B133 ogólnie byłem zadowolony długo bateria trzymała i baaardzo szybko się ładowała ale coś się w nim zepsuło i w trakcie kopiowania piosenek odtwarzacz stawał się nie widoczny dla komputera, podejrzewam że wina popsutej pamięci bo wgrywany był na nowo firmware i nadal to samo było więc podsumowując fajny był ale się popsuł a po nim kupiłem iPoda

(.muszi) #12

Zauważ że Sansy (Clip+, Fuze+) mają slot MicroSD, więc zawsze można mieć więcej muzyki przy sobie lub zmieniać karty nie wgrywając co chwila utworów. Oczywiście trzeba się liczyć z szybszym zużyciem baterii.

PS Sony fajny, ale zatyczkę bym pewnie zgubił gdzieś w lesie :wink: