Jaki kupić office ?

cześć
jaki kupić office pod windows Home Premium 32 bity PL i na co patrzeć (firmy nie mam)?

Najlepiej najnowszy :wink:
Tak bardziej poważnie, czy koniecznie potrzebujesz płatnego Office? Jeżeli pakiet biurowy wykorzystujesz do podstawowych celów może wystarczy ci jakiś darmowy odpowiednik np. LibreOffice.
Po drugie, potrzebujesz wersję na jeden czy kilka komputerów? Preferujesz wersję tradycyjną czy może szukasz czegoś w formie abonamentu?

Jakąs wersje podstawowa najlepiej na 2 komputery, bo mogę miec drugi tylko nie wiem czy PC czy laptop jeszcze mysle co polecacie i na co patrzec przy zakupie i gdzie najlepiej kupic ?(windos 7HP-orginalny mam).

Jeżeli potrzebujesz pakietu na kilka urządzeń to w ciemno polecę Office 365 Home, choć nie mam zielonego pojęcia czy to jest produkt którego szukasz - niestety z twoich postów nic wywnioskować nie można.
Gdzie najlepiej go kupić? Powiem inaczej, unikaj ofert z podejrzanie niską ceną.

a tak mi przyszła na mysl werja home&student lub końcówka plus, jaka cena jest zbliżona bo nie chce się w coś wkopać ?

Nie mam pojęcia o który produkt konrektnie pytasz, podejrzewam że o coś takiego: Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów
Inne ceny sprawdź w wyszukiwarce cenowej.

To nie ma znaczenia.

Musisz patrzeć na to jakie masz wymagania. Jesteś przekonany, że musisz koniecznie mieć pakiet płatny i nie wystarczy Ci któryś darmowy (np. LibreOffice, OpenOffice, Dokumenty/Arkusze Google itp)?

przyzwyczaiłem sie do offica, może byc nawet stara wersja, co polecacie mozecie na pw podać (moge mieć nawet wersje z 2003 roku jakby co) ?

Starsze wersje znajdziesz zapewne używane, choć oczywiście moge się mylić.

niewiem czy tu mogę (pewnie bedzie upomnienie za linka przepraszam jakby co) tu po obrazkach i po cenach który jest prawdziwy office pomoze ktoś, z tych tanich (o co mam prosic o fakture czy rachunek) ?

Nikt tutaj za link do ofery nic ci nie zrobi - to tolerancyjne forum, ostatnio aż za bardzo.

jednak skasowal ktoś linka to normalna cena: http://allegro.pl/ms-office-home-and-student-2013-box-pl-i6723399464.html bo niewiem ?

Ilość negatywów aż nadto świadczy co to za “oryginały”.

A wersje office 2013 home&student mogę mieć bo nie mam firmy żadnej ?

Możesz, ale wspomniałeś że chcesz go zainstalować na dwóch komputerach, ale na tym samym kluczu nie da rady legalnie korzystać MS Office 2013 Home&Student na dwóch urządzeniach. Musisz albo kupić MS Office 2013 oddzielnie dla każdego komputera, albo zainteresować się usługą Office 365, lub pozostaje darmowa alternatywa.

dobra kupie po wypłacie MS office na 1 stanowisko w sumie wystarczy mi…
dzieki.