Jaki kupić telefon?

Witam mam nokie e65 włąsnie wybieram sie do niemiec a jak wiadomo tam sa tanie telefony chciał bym tą nokie wymienić na coś lepszego.

Mógł by mi ktoś podac jakieś fajne tytuły ?

Oto wymaganoia jakie bym chciał zeby miał ten tel: GPS,Radio,Symbian, (może byc windows) mp3 aparat kamera i oczywiście ładny wygląd

Najlepiej żeby to był jakiś dotykowy telefon ale prosze padaj jak najwiecej modeli które sa wartne uwagi:)

nokia n82,n95 iphone :smiley: e51,6110,Sony Ericsson C702 HSDPA GPS,Nokia N78 Cocoa Brown 2GB HSDPA WLAN GPS,Nokia E71 Grey Steel HSDPA GPS SUPER FONY

N95 8GB, HTC TyTn 2

tyle że drugiemu brak radia :confused: telefony nie są tanie… tytan kosztuje coś koło 1200zł a n95-2 podobnie… warto kupić je za granicą taniej… oczywiście nówki bo za 800zł masz używaną n95-2 (w polsce) a z tytanem będzie chyba podobnie :wink:

co tam zaszalej sobie weż coś z górnej półki-hulaj dusza piekła nie ma!! :lol:

Cena nie gra roli :slight_smile: dlatego wole najpierw sie rozeznac co by było najlepsze dla mnie :smiley:

ja bym polecił w960i walkman znajomy go ma dzwięk powalający

no to albo n95 8gb czyli n95-2 albo HTC TyTn 2… ewentualnie E90 ale on jakieś 2000zł kosztuje… ale pisze się fajnie (testowałem i powiem że można bez problemu objąć całą klawiaturkę…)

iPhone 3g… premiera w PL- 21 sierpień, cena bez umowy za 8gb to będzie około 1800zł

Ja bym ci polecił Nokię N82 jest tańsza od N95 8GB, a posiada prawie takie same parametry(poza wbudowaną pamięcią 8gb, ale karta o tej pojemności to wydatek 100zł więc się opłaca, na plus jest flash xenonowy dzięki czemu zdjącia są o niebo lepsze przy słabym oświetleniu) i jest lepsza od zwykłej N95.

A co powiecie o htc tough pro ??