Jaki kupić telefon?

Witam,

Potrzebuje fachowej porady. Planuje kupic mamie na gwiazdke telefon lecz nie orientuje sie az tak dobrze w temacie ostatnio i nie wiem co mam zakupic.

Wymagania jakie telefon musi spelniac to:

  1. musi byc slider

  2. cena nowego to max 500 pln (wartosc per allegro) ± 100 zlotych

  3. musi miec opcje ustawiania duzej czcionki tak przy pisaniu jak i odczytywaniu smsow (dobrze jakby istniala tez taka mozliwosc ustawienia duzej czcionki w kontaktach), gdyz mama nie ma juz dobrego wzroku i nie moze sobie poradzic z jej obecnym samsungiem x200

  4. musi miec duzy (min 2 cale) i bardzo dobrze czytelny wyswietlacz (znowu aspekt kiepskiego wzroku) - nie musi byc 16m, wystarczy 256k kolorow

  5. dobrze jakby byl bardzo kobiecy i bardzo stylowy… oraz w miare zgrabny

  6. musi miec mozliwosc ustawiania jako dzwonkow plikow mp3

  7. dzwonki powinny grac bardzo glosno i grac od samego poczatku z pelna glosnoscia (a nie w zaden narastajacy sposob)

  8. bateria nie musi byc jakas super ale tez zeby jej nie trzymala 1 albo max 2 dni.

Nie musi byc w ogole aparatu ani radia fm.Najwazniejsze to rzeczy, ktore wymienilem powyzej. Obecnia uzywa samsunga x200 i mowi ze chce znowu samsunga bo bedzie jej latwiej sie przyzwyczaic (bardzo jej sie podoba z wygladu u700), ale wiem ze samsungi juz z zalozenia maja dziwna opcje ze nie dzwonia nigdy z pelna glosnoscia od samego poczatku no i generalnie maja relatywnie ciche dzwonki (moja dziewczyna np. u900 czesto nie slyszy na ulicy) wiec wydaje mi sie ze migracja do innego obozu wydaje sie raczej sensowna, gdyz to tylko kwestia czasu aby sie przyzwyczaic do nowego menu.

Patrzylem troche i myslalem np o LG Shine, SE w910, SE S500, LG KF510, LG Chocolate, 6500 slide ale nie wiem jak te telefony prezentuja sie jesli chodzi o rzeczy ktore nie moge zobaczyc tj. czy glosne maja dzwonki, czy maja opcje duzych czcionek itd. Slyszalem np. ze SE ogolnie maja bardzo glosne dzwonki i ze graja z max glosnoscia od samego poczatku (w przeciwienstwie np do samsungow) ale czy to prawda?

Bardzo prosilbym o fachowe porady, jesli mozna to jak najbardziej obiektywne.

Dziekuje z gory wszystkim i pozdrawiam serdecznie

tak Se grają od początku z max głośnością i są głośne. Te ustawienia oczywiście można zmieniać czyli narastający dzwonek. Do wyboru…

Co do reszty się nie wypowiadam, bo nie miałem

Nokia E65… najlepszy slider wszechczasów :slight_smile: nigdy nie ma luzów (nie to co SE czy Nokia Nseries…)

spełnia wszystkie wymagania :wink:

ja bym ci polecił SE W910i, dzwonki są bardzo głośne, grają tak od początku, można zwiększyć czcionkę smsów, co do kontaktów to nie wiem ale chyba nie. można oczywiście to zwiększyć ale to już trzeba wgrać nową większą czcionkę ale to sie wiąże z utrata gwarancji, tak samo można wgrać inny sterownik dźwięku co zwiększy też jego głośność. i licz sie z tym, że na razie tego telefonu nie dostaniesz do 500zł

samsung E250

samsunga raczej nie polecam ,natomiast jak Twoja Mama

to weź To może pod uwagę i zobacz te telefony z klapkami np:W300i ,W710i ,Z550i to zobacz _ Tutaj _

z takimi poradami to weź :roll:

no witam

dziekuje za wszystkie porady ale czy moge prosic o kilka wiecej?

bo w sumie taki metlik jaki mialem w glowie taki mam nadal… kazdy post sugeruje praktycznie inny model wiec nie wiem co mam kupic…

dziekuje i pozdrawiam

czy naprawde nikt sie nie zna na telefonach zeby mi poradzic???

naprawde… pomozcie mi…

Polecam nokie n72 jest swietna i spelnia wszystkie wymogi

n72 to nie slider :roll:

slidery Nseries są tragiczne, w Eseries bardziej się postarali :wink: