Jaki kupić zestaw 2 głośniki + subwoofer?

Doradzi mi ktoś jakiś dobry sprzęcik do słuchania muzyki ?

Nie drogi ale by miał dobre brzmienie i głośność !

Tak do 200 zł

http://allegro.pl/item853046553_logitec … ys24h.html

a może Logitech x 230

masz przecież porównanie tych głośników właściwie mają podobne możliwości więc nie ma znaczenia które wybierzesz

Brałbym głośniki w drewnie… Szczególnie marki GENIUS,brzmienie fantastyczne,dobrze wykonane.Mają dobre podbicia basów,żaden subwoofer nie jest potrzebny. http://allegro.pl/item863620103_mega_ul … 24_fv.html

a tutaj masz z subwooferem http://allegro.pl/item859843085_okazja_ … _game.html , możesz poczytać opinie o tych głośnikach. :slight_smile:

polecam Logitech X-230

sam ich używam od prawie 2 lat, brzmienie wspaniałe, zero trzasków nawet przy full głośności

porownanie.jpg

co to jest to 360?

ktore brać?

Brać te: http://allegro.pl/item863620103_mega_ul … 24_fv.html

x-230 vs z323 ?

http://pl.europe.creative.com/products/ … duct=18021

Wiem że to zestaw 2.0, ale w tych głośnikach subwoofer po prostu nie jest potrzebny. :slight_smile:

Jeśli masz zamiar słuchać muzyki to naprawdę najlepszym wyjściem będzie porządny zestaw 2.0. Taki jak podany przeze mnie lub przez gregory82.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu upierasz się przy 2.1 to z tych dwóch wybrałbym (opierając się na wiedzy teoretycznej) Z323.

Tutaj masz info o dźwięku 360 stopni:

"Logitech zapowiada premierę czterech nowych zestawów głośnikowych, wyposażonych w system 360-stopniowego dźwięku, który ma gwarantować doskonałe przestrzenne brzmienie.

W przeciwieństwie do standardowych głośników komputerowych, wykorzystujących proste jednokierunkowe membrany, cztery nowe zestawy Logitech oferują 360-stopniowy dźwięk. Dzięki zastosowaniu wielokierunkowych membran kolumny generują znacznie szersze optymalne pole dźwiękowe. W efekcie dźwięk rozchodzi się po większym obszarze, a brzmienie jest znacznie czystsze."

Sam posiadam od kilku lat Logitech X-210 (ten sam typ co X-230) i nie jestem zadowolony - dźwięk jest przymulony i brakuje średnich tonów. Cóż - byłem młody i głupi, myślałem, że “jest subwoofer, jest impreza” :stuck_out_tongue:

Ja mam Logitech X-230 i tak samo jak ty nie jestem z nich zadowolony, brakuje mi w nich średnich tonów, dźwięk przymulony, sub nie gra w takim zakresie w jakim bym chciał, gdybym miał kupować teraz głośniki to bym wolał dołożyć do microlabów solo5c 2.0 ew. kolumny+wzmacniacz, ale ta druga opcja jest droga.