Jaki łącze będzie najlepsze?

Wkrótce kończy mi się dwuletnia umowa z Neostradą i mam możliwość zmiany. Teraz tak-jaki inny dostawca internetu by tu wchodził w grę wg. was? Jeżeli nie zmieniałbym neo na nic innego to jakie są warunki i cennik orientuję się ktoś? Słyszałem właśnie że jak się przedłuża to dużo taniej jest a chciałbym zwiększyć prędkość przy tym. Dodam że obecnie mam prędkość 512 od Neostrady.

GlobalConnect

http://www.internet.v.pl/

Ja korzystam z Netii 2MB na łączu TP od lutego. W czasie użytkowania Netii nie miałem i nie mam żadnych problemów do dnia dzisiejszego :slight_smile: Więc mogę polecić tego operatora.

w google wpisz coś takiego: alternatywa dla neostrady

xtracom

masz ten internet? bez awaryjny ? nie “wywala” cię ? IP stałe czy zmienne ?

WizZz

ile płacisz i na jaki okres masz umowę ? to samo pytanie co wyżej a mianowicie czy nie “wywala cię z neta”? IP stałe czy zmienne ?

ja na początku przygody z Neostradą miałem pewne problemy typu rozłączanie itd. Od około roku poprawili się :wink:

Przez pół roku miałem za darmo. Obecnie płacę 74zł. Po roku będę płacił 104zł i ta cena już się nie zmieni. Umowę mam na 24 miesiące. Z neta mnie od lutego nie wywaliło ani razu, nawet jak komp chodził kilka dni bez przerwy. IP naturalnie zmienne jak w Neo :wink: Szczerze to mnie zaskoczyli nie liczyłem na to że będzie dużo lepiej niż w TP. A na dodatek nie dość że jest lepiej to jeszcze taniej :stuck_out_tongue:

kurcze trochę drogo… chciałbym się jeszcze zapoznać z ofertą neo na przedłużenie.

Oczywiście możesz wybrać mniejszą opcję. Ja wybrałem tą bo zależało mi na szybkim transferze.

właśnie mi zależy na minimum 1mb… nie orientujesz się lub ktoś inny jakie oferty przedstawia TP po dwóch latach umowy na 512kB/s ?

Ja chciałem po skończeniu umowy z TP (miałem 1MB) przejść na 2MB i netia pod tym względem wypadała sporo taniej. Tak samo jest jak teraz byś chciał porównać 1MB z TP a 1MB z Netii, to Netia wypada taniej.

Dostawca którego zaproponował xtracom ma interesujące oferty tylko nie wiem jak z dostępnością i niestety ma IP stałe :confused:

U mnie niestety stałe IP nie wchodziło w grę :wink: Więc dostawcy ze stałym IP od razu odpadali na starcie :stuck_out_tongue:

ktoś ma jakieś propozycje jeszcze ?

Ja korzystam z VectraNet.