Jaki łącze będzie najlepsze?


(Zioomek16) #1

Wkrótce kończy mi się dwuletnia umowa z Neostradą i mam możliwość zmiany. Teraz tak-jaki inny dostawca internetu by tu wchodził w grę wg. was? Jeżeli nie zmieniałbym neo na nic innego to jakie są warunki i cennik orientuję się ktoś? Słyszałem właśnie że jak się przedłuża to dużo taniej jest a chciałbym zwiększyć prędkość przy tym. Dodam że obecnie mam prędkość 512 od Neostrady.


(xtracom) #2

GlobalConnect

http://www.internet.v.pl/


(Krzysieek88) #3

Ja korzystam z Netii 2MB na łączu TP od lutego. W czasie użytkowania Netii nie miałem i nie mam żadnych problemów do dnia dzisiejszego :slight_smile: Więc mogę polecić tego operatora.


(Panciasteczko) #4

w google wpisz coś takiego: alternatywa dla neostrady


(Zioomek16) #5

xtracom

masz ten internet? bez awaryjny ? nie "wywala" cię ? IP stałe czy zmienne ?

WizZz

ile płacisz i na jaki okres masz umowę ? to samo pytanie co wyżej a mianowicie czy nie "wywala cię z neta"? IP stałe czy zmienne ?

ja na początku przygody z Neostradą miałem pewne problemy typu rozłączanie itd. Od około roku poprawili się :wink:


(Krzysieek88) #6

Przez pół roku miałem za darmo. Obecnie płacę 74zł. Po roku będę płacił 104zł i ta cena już się nie zmieni. Umowę mam na 24 miesiące. Z neta mnie od lutego nie wywaliło ani razu, nawet jak komp chodził kilka dni bez przerwy. IP naturalnie zmienne jak w Neo :wink: Szczerze to mnie zaskoczyli nie liczyłem na to że będzie dużo lepiej niż w TP. A na dodatek nie dość że jest lepiej to jeszcze taniej :stuck_out_tongue:


(Zioomek16) #7

kurcze trochę drogo... chciałbym się jeszcze zapoznać z ofertą neo na przedłużenie.


(Krzysieek88) #8

Oczywiście możesz wybrać mniejszą opcję. Ja wybrałem tą bo zależało mi na szybkim transferze.


(Zioomek16) #9

właśnie mi zależy na minimum 1mb... nie orientujesz się lub ktoś inny jakie oferty przedstawia TP po dwóch latach umowy na 512kB/s ?


(Krzysieek88) #10

Ja chciałem po skończeniu umowy z TP (miałem 1MB) przejść na 2MB i netia pod tym względem wypadała sporo taniej. Tak samo jest jak teraz byś chciał porównać 1MB z TP a 1MB z Netii, to Netia wypada taniej.


(Zioomek16) #11

Dostawca którego zaproponował xtracom ma interesujące oferty tylko nie wiem jak z dostępnością i niestety ma IP stałe :confused:


(Krzysieek88) #12

U mnie niestety stałe IP nie wchodziło w grę :wink: Więc dostawcy ze stałym IP od razu odpadali na starcie :stuck_out_tongue:


(Zioomek16) #13

ktoś ma jakieś propozycje jeszcze ?


(Bond87) #14

Ja korzystam z VectraNet.