Jaki laptop 2w1 do 1600 zł wybrać?

Witam! Poszukuję laptopa 2w1 do prostych zadań (Wysyłanie/odczytywanie e-maili, przeglądanie internetu, exel itp.). Laptop nie będzie używany do żadnych gier ani tym podobnych rzeczy. Fajnie jakby miał wyjście HDMI. Zależy mi też na tym aby ekran miał te ok. 12 cali a nie np. 10, no i oczywiście również na tym aby laptop nie zamulał. Mój budżet to maks 1600 zł. Na razie tak na szybko szukałem jakiegoś tego typu laptopa i wytypowałem jednego: acer spin 1 (https://www.acer.com/ac/pl/PL/content/model/NX.GRMEP.001 <–Link do strony producenta) No i tu moje pytania : Czy ten acer byłby dobry? Jaki inny laptop byłby dobry i spełniał moje wymogi? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Ten Acer będzie tragiczny. Budżet jest zbyt wymagający na laptopa 2w1 który w tej cenie nie będzie zamulał.

No właśnie w sumie to też byłem sceptycznie nastawiony do tego celerona i tych 4gb ramu, a rzeczywiście w tej cenie nie widzę nic lepszego. Będę musiał znaleźć jakąś alternatywę. Dzięki za pomoc!

Nie bądź aż tak sceptyczny :slight_smile: 4 GB ram do emaila i poczty wystarczy, w takiej cenie zawsze będzie zamulał (lekko:P). Jeżeli byś szukał, dolar teraz za drogi na zakupy, ale może w RP znajdziesz coś w ten deseń.
N3450, 4GB ram, 64 GB EMC (i jakikolwiek slot na dodanie - karta sd/ lub lepiej anwet m2 na cały system , to popracujesz:) Pamiętaj tylko: Atom musi być 4 rdzeniowy, 2 się udławi :slight_smile: A niestety, większość 2 in 1 jest w niskich N3xxx…

W domu mam Della z Core i5-8130U i właśnie 4GB RAM - nie czuć zamułek. :slight_smile:

Musi być fabrycznie nowy? Zobacz sobie bardzo ciekawą opcję na sztukę ze zwrotu Della Venue 11 Pro . Co prawda ma 11-calowy ekran, ale za to hardware konkret jak na te pieniądze - i5-4300Y, 8 GB RAM, no i dysk SSD 256 - nie ma prawa zamulać - na plus na pewno marka, Dell robi bardzo solidny sprzęt w tym segmencie, materiały i spasowanie najwyższa półka. Sklep obejmuje produkt 2-letnią gwarancją, więc ryzyko wtopy znikome.