Jaki laptop do 1500 zł?

Witam :smiley: Kolega chce kupić laptopa, ma być do wszystkiego, w tym czasem do pogrania w może nie najnowsze, ale jednak nowe gierki.

Ma na to do wydania gdzieś z 1500 (taki budżet nie napawa mnie optymizmem jeśli chodzi o gry) Wiadomo, że jeśli trochę się przekroczy to nic się nie stanie :slight_smile:

Wierzę, że i tym razem coś ciekawego zaproponujecie. Co polecacie?

ps. jeszcze prosiłbym o wariant do max 2000 zł :slight_smile:

za te pieniadze mozesz sobie kupic laptopa do programów biurowych

w dodatku używanego :stuck_out_tongue:

coś używanego poszukaj HP lub Toshiby

nowego nic nie kupisz, chyba że do internetu, mp3 i filmik czasem jakiś

A ile tak orientacyjnie kosztuje laptop z jakimś podstawowym turionem (albo dual core), załóżmy geforce 7300 256 MB i 1 giga ramu?

Dla mnie lapek do gier to abstrakcja, w założeniu jedno eliminuje drugie (za lapka do gier mozna złożyć bardzo porządny normalny zestaw), ale taki ma być…

tu sobie sprawdź

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/filtr

Dzięki za informacje, pozdrawiam :slight_smile:

za 1500zł to dobrego kompa do gier nie masz:P

Wiesz co, ja pod pojęciem “lapek do gier” to rozumiem taki, który będzie miał Turiona/C2D, ze 2 giga szybkiego ramu, geforce 7300/8600, dysk 160 giga-w miarę nowe gierki pójdą, ale co najwyżej na średnich detalach. A normalny komp za taką kasę jak high-endowy laptop mógłby wymiatać, na normalnego kompa wystarczy już 2k i się złoży całkiem porządny zestaw do grania :slight_smile:

W ogóle nie rozumiem tej mody że trzeba mieć laptopa. Ok, fajna sprawa ale jeśli ktoś musi pracować na nim, albo dużo jeździ, a tak to jest zbędny.Jakiś czas temu widziałem komunię w TV i pytanie do dziecka-co chciałbyś dostać na komunię?Odpowiedź-laptopa-a po co ci laptop?-yyyyyyy Ceny bardzo spadły, ale faktycznie mało komu jest potrzebny-zwykły trend i to dość kłopotliwy w użyciu w porównaniu do dobrego starego blaszaka :slight_smile:

Ja mam blaszaka E6600 2GB ramu, GF 7600GT, 320 GB HDD

i mam też laptopa, ale zobacz za ile :o

gdzieś wyhaczył turiona, 1,5k ramu za 999? :smiley:

Niemcy Niemcy ponad wszystko - z niemieckiej hurtowni (oczywiście tyle mi wyszło po przeliczeniu EUR na PLN)

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 1:16

A dodam, że był fabrycznie nowy

Za 1000 to sam kupiłbym takiego, mimo tego że nie jest mi potrzebny :smiley:

Może się zdziwisz, ale tyle kosztują laptopy - te trochę słabsze - a w sklepie są drogie bo dochodzi marża sklepu sięgająca 30-40%

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 1:20

No właśnie, mnie też nie jest az tak potrzebny. Ale byłem w Niemczech i kupiłem. To się nazywa okazja. Pomyślałem dokładnie tak samo jak Ty.

Ale miał sporo funkcji, a że Windows po niemiecku. Cena osłodziła mi tą niewygodę.

A są gdzieś stronki w necie takich hurtowni zagraniczych, czy trzeba fizycznie kupić?

Niestety, fizycznie trzeba pojechać do Rajchu. Więc jak ktoś tylko po laptopa to raczej jest to nieopłacalny interes. A ja go kupiłem przy okazji. Normalnie grzechem byłoby nieskorzystać

Ja kupiłbym takich ile bym mógł i sprzedał co najmniej 2x drożej na alllegro :wink:

hmmm… firma medion ?? :smiley:

Chyba widać, że Acer. Medion to mógłbym ewentualnie za darmo wziąć.

A ten Acerek sprawuje się nieźle, szczególnie przypadł mi bezprzewodowy net.

Czyli mówicie, że Medion to kaszaństwo do kwadratu?