Jaki laptop do domowego użytku?

Laptop zakupiony Lenovo Ideapad 330 15,6’’ AMD Ryzen 5 2500U - 8GB RAM - 256GB Dysk - Win10
Dziękuję wszystkim za pomoc, jesteście nieocenieni

Mam nadzieję ze wybrałeś model z s, jeżeli nie to wybrałeś bardzo budżetowy model. Daj znać czy jesteś zadowolony.

Wybrałam model 330 bez s, niestety model z s nie ma wejścia LAN. Jestem bardzo zadowolona. Komputer śmiga jak błyskawica w porównaniu do mojego poprzedniego modelu to niebo a ziemia Uruchamianie programów czy ich instalacja odbywa się w parę chwil. Musze się tylko przyzwyczaić do matowej matrycy w moim poprzednim była błyszcząca i inaczej się wyświetlały zdjęcia.

Jakbyś w przyszłości chciała łączyć się z netem po kabelku to, np. :

Teraz to już musztarda po obiedzie ale nie żałuję.

Oby dobrze służył :wink: Dbaj o drania a posłuży lata.

1 polubienie

Zawsze dbam o sprzęt :grinning: Dzięki wielkie za wszelkie uwagi i podpowiedzi.

Z tymi latami byłbym ostrożny. Mi kiedyś laptop Dell kupiony w 2013 roku padł na amen w 2015 roku, czyli po 2 latach. Nie włącza się wcale. Fakt, że grałem na nim w wymagające gry, ale bez przesady.

Obecnie mam laptop ASUS kupiony w tym roku, jestem z niego zadowolony w miarę, ale nie wiem ile potrzyma.

Rozkręciłeś drania? Zakładając, że nie zalałeś i nie upiekłeś, to na 90% szarpnąłeś gniazdko kabla zasilającego i tyla :wink: Ojciec w swoim 10 latku co 6 miesięcy od 4 lat lutuje kabelek:P