Jaki laptop ? do internetu i biura mam 3tyś

Cześć mam 3 tyś jaki laptop polecacie? chcę mieć dysk min -40 i ram 512 co dalej? na grafice i muzyce aż tak mi nie zależy to nie ma być do gier tylko do prac biurowych i internetu pod routerkiem i pcmcia bo mam kablówkę i chcę mieć sieć w całym domu jaki procek by był cichy i firma laptopa czego szukać może jakiś link dacie z allegro co jest godne uwagi? ma być nowy na gwarancji

Ciut wiecej niż 3000zł. ale uważam iż warto.

Toshiba Satellite l20-183.

Zobacz również zestawienie laptopów na benchmark.pl

Posiadam:

FUJITSU-SIEMENS AMILO L7300 - Mobile Intel® Celeron® Processor-M 1500 MHz/HDD 40GB/RAM 512MB/UniChrome Pro 3D/2D do 64MB zintegr. VIA PN800/ColorActive 15 XGA (1024x768)/DVD-CDRW/WIFI/LAN 10/100/MODEM 56k Windows XP Home Edition PL

i jestem z niego zadowolony. Kupiłem go za 3050zł, używam w domu i w szkole, przeważnie pisanie, internet. Grałem kiedyś na nim w NFS U2, ale ogólnie laptop nie jest do grania! Polecam!

http://www.allegro.pl/item89160918_tani … ylko_.html

:wink:

pzdr

no dzieki za wszystkie odpowiedzi dostalem też oferte aristo na celeronie M370 40Gb dysk i 512 ramu za 2470zł

Złączono Posta : 02.03.2006 (Czw) 23:05

mam jeszcze pytanie o sieć a mianowicie mamkablówkę i oczywiście chce mieć bezprzewodowy internet na laptopie bo po co mi laptop z kablem :slight_smile: co radzicie wystarczy ACCESS POINT czy lepiej coś innego kupić i kartę z WIFI bo np jak bede w jakimśhotelu gdzie udostępniają internet to czy karta W-LAN wystarczy czy musi być wtedy WIFI ?