Jaki Laptop do programów graficznych

Witam prosilbym o pomoc w znalezieniu laptopa szukam takiego aby dobrze sie nim pracowalo przy programach graficznych, by matryca tez kolory dobrze oddawała, 15 calowy tak do ok 1700 zł…czy mozecie jakis polecić?

W tej cenie najlepszy będzie Acer Extensa 5630Z-322G16

trzeba uważać na ceneo, skąpca i niektóre najtańsze propozycje, nieuczciwe sklepy się zdarzają, które sztucznie zaniżają cenę po której później nie można kupić.

witam ja proponuję SAMSUNG R509,którego mam- śmiga jak nic.dual core 2Ghz , 2 gb pamięci,dysk 160gb, 15,4cala matryca TFT szklista jednym słowem cacko.wszystko na tym działa, parametry idealnie te same co Acer,ale wybór należy do Ciebie! cena 1700zł ps: jakies pytania pisz gg-4338505 :smiley:

Do prac graficznych to raczej nie znajdzie się w tej cenie (chdzi o wierne odwzorowanie kolorów). Sam monitor LCD to byłby wydatek rzędu 2-8tyś zł (czasem droższy nie znaczy lepszy). Ewentualnie można spróbować podłączyć do laptopa myszkę/tableta i zewnętrzny monitor, na ekranie laprtopa wyświetlałoby ustawienia, a okno edycji na dodatkowym monitorze.

W tej cenie laptopy to dolna półka, z najsłabszymi procesorami (Celeron M/Pentium Dual Core), najtańszymi matrycami - do internetu i prostych prac biurowych.

Przejzalem te laptopy ten Acer szkoda ze z Vista daja a nie z XP, hmmm a Samsung ta firma nie jestem do niej przekonany jakos :confused:

nie rozumiem co Ci sie kolego w firmie Samsung nie podoba tutaj nie masz wyrazac opini na temat firmy tylko pomóc koledze w wybraniu sprzętu ,a jak się zawiodłeś na sprzęcie tej firmy to najlepiej nie kupuj nic i będziesz miał spokój, ze sprzętem to jest jak trafisz a nie jaka firma :smiley: .pozdrawiam wszystkich