Jaki laptop kupić?

Mam zamiar kupić laptopa najlepiej do 2500 zł +/- 100 zł używany do gier, i jeszcze było by mi miło gdybyście mi wytłumaczyli o chodzi z intel core i5 one są 2 rdzeniowe? sory za to że tutaj stawiłem ale nie wiedziałem gdzie umieścić, admina proszę o przeniesienie

Po 1 na stronie glownej masz kategorie, to chyba kazdy powinnien wiedziec.

Po 2 moim zdaniem lepiej komputer za te pieniadze sobie zlozyc, laptopy do gier nie sa za dobre. Na lapka trzeba wydac o wiele wiecej, niz na komputer stacjonarny, by moc grac w jakies tam gry.

Po 3 Co do procesora to daj konkretne dane, bo ich troche jest. Wrozka nikt nie jest.

Procesory Core i5 występują w wersji 2 rdzeni z obsługą Hyper-Threadingu (wielowątkowości) i dają “w praktyce” 4 rdzenie (logiczne).

Oraz występują w wersji 4 rdzeniowej na poziomie sprzętowym (fizyczne).

Co do laptopa, potrzebujesz czegoś o takich parametrach:

Procesor: Przynajmniej tak jak ma Core i5 4 rdzenie logiczne, lecz polecałbym 4 fizyczne

Pamięć: Minimum 4GB

Karta Graficzna: Tanio i wydajnie wyjdą mobilne Radeony z serii 5xxx, szczególnie przedział modeli 5650 - 5770, wyższe raczej odpadają z powodu ceny.

Może http://allegro.pl/acer-5740-5740g-i5-43 … 48512.html , trochę ponad budżet ale wydaje mi się, że warto.

aha allegro nie może być ponieważ w pewnym konkursie wygrałem i do 2011 mogą mi dołożyć 200zł do laptopa wiecie zawsze coś ale muszę mieć paragon

Dodane 16.10.2010 (So) 12:05

chociaż jeśli sprzedawca daje paragon to może być

Faktura nie może być ? Dowiedź się najlepiej czy oprócz paragonu może być również faktura…

@edit:

W większości sklepów (np. Vobis, Komputronik) elektronika zwykle jest sprzedawana na fakturę…

Na Allegro też dostaniesz paragon, rachunek czy też fakturę o ile kupisz w sklepie.

Przy zakupie używki raczej bym na to nie liczył.

I bierz laptopa z procesorem minimum Intel Core i5-430M którego polecam bo jest “jedwabisty” :lol:

Dokładnie co do procesora, jak i co do używanego laptopa.

Nie dostaniesz paragonu za używany sprzęt.

Polecony przez nas laptop ma właśnie procesor Intel Core i5-430M…