Jaki laptop wybrać do niewymagających gier typu cs go

(Quatroo) #1

Witam serdecznie. Chciałbym się Was zapytać o laptopa, który spełni moje kategorie:

• Chciałbym podpiąć pod monitor laptopa, a więc wejście hdmi/vga obowiązkowe (wizja to postawić na biurku laptopa, podłączyć go do monitora, do tego myszka i klawiatura)
  • Obsługa większej rozdzielczości niż sam posiada laptop, monitor planuje mieć w rozdzielczości full hd lub 1680x
  • Gry jakie utrzyma na najniższych to cs go ewentualnie WOT, oczywiście w rozdzielczości napisanej u góry,

W sumie tyle z wymagań, na jakie podzespoły mam patrzeć? Widziałem, że gtx w laptopach w miarę są spoko, nie wiem jak radeony. Także jakie procesory intela mam patrzeć bo końcówki mają różne, wiem, że M to słabe procesory a więc takie omijam. Kwota najlepiej za używkę w granicach 1-1.5k zł. Ma pociągnąć tylko te dwie gierki na najniższych a reszta to prace w excel, word, internet :slight_smile: .
Może ktoś ma jakieś modele konkretne? Za każdą odpowiedz z góry dziękuję :slight_smile:
Ps: na PC nie mam zbytnio możliwości a także zależy mi na wygodzie, odpinam myszke, klawiature, monitor od laptopa i biorę go w podróż :slight_smile:

(nietopyrz) #2

Siema,
poszukałbym czegoś na I5 i gtx 940m, mx lub jeszcze lepiej - chociaż budżet ogranicza -950m.

(Quatroo) #3

A jakie procesory intela (oznaczenia na koncu) omijac? U M widzialem HQ itd

(nietopyrz) #4

[quote=“Quatroo, post:3, topic:530481, full:true”]
A jakie procesory intela (oznaczenia na koncu) omijac? U M widzialem HQ itd
[/quote]https://www.intel.com/content/www/us/en/processors/processor-numbers.html
U bym sobie odpuścił, gdyż raczej do energooszczędnych i nowych jednostek je montują. W tym budżecie raczej M znajdziesz.

(Quatroo) #5

Najlepiej zeby procesor fajnie współgrał z grafiką :stuck_out_tongue:

(tobexor) #6

http://allegro.pl/lenovo-z50-70-gracz-i7-8g-1t-shd-gt840-fhd-8-gw6-i6857535091.html
pociągnie GTA V na średnich wysokich w 45+ fpsach na stock a gpu możesz spokojnie podkrećić o 150-180mhz bez problemów z chłodzeniem