Jaki laptop z t-mobile polecicie do gier?


(Deminiq) #1

Witajcie...

skończyła mi się już umowa z t-mobile na internet (netbook)

i chciałbym się Was doradzić co by teraz wziąć z proponowanych laptopów... tak by gry się na nim spokojnie odpalały... wydaje mi się że ten co jest w zestawie z grą jednakże ma słaby procesor ...

pomóżcie doradzić... dzięki

oto te lapki:

http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... ter/laptop


(Fanboj O) #2

Jak?


(Deminiq) #3

z których z tych laptopów najlepiej nada się do gier :slight_smile:


(Hitm3n) #4

Żaden prawdę powiedziawszy, jeśli mówisz o obecnych.

Asus K53TK ma słaby stosunkowo procesor, Asus X54C ma procesor z poprzedniej epoki i zintegrowaną grafikę, Acer Aspire 5749Z ten sam procesor i jeszcze gorsza karta zintegrowana, Toshiba C660-170 też taka jakaś kiepskawa, procek nawet spoko, mimo, że 1 generacja i3, ale znowu integra taka, jak w X54C, a Samsung to netbook, więc już totalnie odpada z gier.

Z tego wszystkiego zastanawiałbym się najwyżej nad tym pierwszym Asusem, K53TK, ale jednak procesor jest średniawy.


(Deminiq) #5

ok dzięki za pomoc :smiley:


(ra-v) #6

Coś tam na tych ww. ruszy, wiele gier, bardzo dużo - do końca życia nie zdążysz zagrać;-)

W co chcesz grać?

Jeśli najnowsze gry to kup sobie laptopa za 6 tys a nie za parę złotych w T-Mobile.


(Hitm3n) #7

ra-v - nie pleć bzdur, za 6 tysięcy będziesz miał laptopa na kilka lat, do obecnych gier wystarczy za 3-4 kafle. Chociaż i tak do gier to się stacjonarne kupuje (no chyba, że ktoś liczy na dużą mobilność, ale coś kosztem czegoś).


(ra-v) #8

Za 3 masz 2-rdzeniowe i3 i czasem i5, za 6 masz 4-rdzeniowy dobry i7, które dzisiejsze gry już wykorzystują. Za rok-dwa nie będzie się dławił.

Oczywiście można kupić i łapka wartego 1500 i 3000 i też można długo pograć albo na mniejszych detalach, albo w starsze tytuły.


(Hitm3n) #9

Ciekawie… Ja za 2600 kupiłem i5 w lipcu ubiegłego roku, fakt, że tej pierwszej generacji, ale jest, do tego nawet dobra karta graficzna (lepszej mi nie potrzeba - lap z podpisu) i działają na nim praktycznie do teraz nowe tytuły, nie zawsze na maks, ale średnie / nisko-średnie. Ale, temat nie o tym, jakie laptopy w jakiej cenie, a jaki z tych, które gdzieś tam są do wyboru - a wybór tutaj żaden.