Jaki layout dla firmy budowlanej?

Mam zrobić layout dla firmy budowlanej ale nie mam żadnego pomysłu ? Chcę aby layout wyglądał profesjonalnie i żeby był przemyślany dla tej konkretnie firmy.

Macie może jakieś pomysły, szkice, przykłady jakieś linki. Proszę o pomoc bo brak mi koncepcji :wink: Oczywiście nie chce gotowca tylko jakąś inspiracje, przykład, pomysł 8) Aha layout będę robił w PS :wink:

Panorama Firm, bądź coś w tym stylu -> Kategoria budownictwo i masz tysiące firm, i trochę ze stronami :wink:

Można zrobić to przykładowo posługując się rozwiązaniami web2.0

Przykład: http://www.eyebridge.in/ - nie jest to oczywiście witryna firmy budowlanej ale, równie dobrze mogłaby nią być.

Można też postarać się o przekaz bardziej “business related” - czyli przykładowo coś w rodzaju broszury. Przykład: http://www.yankodesign.com/2010/01/13/p … eration-x/

Pomysłów jest wiele. Wszystko zależy od Twojej inwencji, której nie chcąc wcale Cię obrażać, masz chyba niewiele skoro się tutaj o pomoc zwracasz…

Wszystko zależy też od Twojej siły przebicia. Nie tylko trzeba projekt wykonać ale też go dobrze sprzedać. Inaczej strona nie będzie wyglądała tak jak Ty chcesz a tak jak się klientowi wydaje, że chce - czyli pewnie nijak:))

Też tworzę layouty, tylko że dla pewnego cmsu.

Daj w banerze na pewno jakiś obrazek firmy, fajny napis, logo czy coś takiego…

Trzymaj się wybranych kolorów. Lay nie może być zbyt jaskrawy (razi w oczy).

Musisz dać jakieś fajne efektowne style, co przyciągnie użytkownika/klienta.

Wcześniej robiłem przede wszystkim layouty takie na luzie bardziej rozrywkowe a teraz nadszedł bardziej poważny projekt gdzie kolory muszą być bardziej stonowane i strona będzie reklamować daną firmę wiec musi dobrze wyglądać. Dobra dzięki za pomoc bo już zaczyna mi coś wychodzić :wink: