Jaki linux HELP

Potrzebny mi linux na procka 366 i 128 RAM (mogę dołożyć). Potrzebny mi linux do szkoły.

Co??Nie wiem o co Ci chodzi ;/

ubuntu/xubuntu

Pewnie chodziło mu o RAM

Zainstaluj Xubuntu (ale w wersji Alternate no chyba że dołożysz RAM-u to może być LiveCD)

Na takiego kompa to raczej Fluxbuntu, chociaż jest jeszcze we wczesnym stadium rozwoju. Wiki: http://wiki.fluxbuntu.org/index.php?title=Main_Page

Ile jeszcze takich samych tematów będziecie zakładać? Tak ciężko wykazać chociaż minimum samodzielności i chociażby do przyklejonego tematu zerknąć, użyć forumowej szukajki lub Google?

Gdyby był tu mod z prawdziwego zdarzenia, ten temat już dawno powinien w śmietniku się znaleźć.

OMG :shock:

Może bartek chcieł sie upenić czy czegoś nowego nieznamy a ty

już po nim jedziesz :evil:

Ona jest do nosa wsadzić :stuck_out_tongue:

Czyli Ubuntu na GNOME poleci. Tylko dużo muszę ustawić SWAP

Z czego to wywnioskowałeś ?? :?

Instaluj Xubuntu

Nie na GNOME, lecz na Xfce

Sam ma Fluxboxa i nie wydaje mi się, zeby był on we wczesnej fazie rozwoju :stuck_out_tongue: Ale to raczej środowisko dla zaawansowanych, początkującym nie polecam. Najlepsze dla Ciebie byłoby chyba Xubuntu.

A ten Fluxbuntu to ma takie same komendy jak ubuntu ?? I czy XUbuntu ma takie same komendy jak Ubuntu ??

jezeli chodzi o komendy w konsoli to beda takie same bo wersje ubuntu roznia sie tylko srodowiskiem graficznym

(oczywiscie polecenie “gedit /etc/apt/sources.list” nie zadziala w kubuntu jezeli wczesniej nie zainstalujesz gedit)

Takie same komendy, tylko programy różne. Zresztą ja nie mam Fluxbuntu, tylko Ubuntu z doinstalwoanym Fluxboxem.