Jaki linux?

Podpowiedz ktoś jaki linux moge scagnac przez łącze 256Kb/s Bo Ubuntu 5.10 jest do d**y. Może knoppixa live zainstalować na dysku. Tylko że nie mam dostępu do plików czy coss. Nie moge instalować niczego w Knoppixie.

Każdego. Zależy w jakim czasie chcesz ściagnąć. I po cholere zakłądasz tyle tematów?

Ubuntu nie jest do dupy, ale chyba wiedza admina jest za mała żeby sobie z nim poradzić.

Dla Ciebie polecam windowsa…Zrozum ze linux jest dla ludzi z IQ powyzej 75 8)

Ubuntu to podobno jeden z najprostszych w obsłudze Linuksów więc jeśli masz kłopoty z Ubuntu to jednak pozostań przy Windowsie.

On nie ma problemow z ubuntu, on ma problemy z czytaniem i zrozumieniem :roll:

Co? Conajmniej IQ 100 ;0

PS. A ja mam (niestety :frowning: ) łącze 256kbps i sobie ściągnąłem z torrneta Ubuntu, Kubuntu i Xubuntu 6.06 ;0 i sobie je seeduje ;0

:badgrin: Dlaczego ? Bo nie umiesz go obsługiwać ? :x

nie! Po instalacji wyskakują mi pasy. Poprawiam plik /etc/X11/xorg.con w sekcji monitor czy jakoś tak i powinno być dobreze według “WAS”. Jednak jest gorzej. Wyskakuje mi ekran cośtam z X i loga do obejrzenia mi daje. Może mam wadliwą instalke? Po za tym podczas instalacji wyskakuje błąd zgrywania pliku, że go później dobierze z netu… Dzieje sięto akurat podczas zgrywania pliku deskop-(costam). Co wy na to geniusze.

P.S.

Mam teraz Knoppixa. Jest super. Prosty, czytelny, itp.