Jaki mam Server Pack

(Tskup19) #1

Jak sprawdzić jaki ma Server Pack w Windowsie 7

(Quigonmaster) #2

Server Pack? Bo jeśli chodzi Ci o Service Pack to najprościej: Mój Komputer ->PPM->Właściwości lub: Panel sterowania->system.

(grześ12) #3

Klikasz prawym przyciskiem myszy na ikonie "Mój Komputer" i wybierasz właściwości

(Tskup19) #4

i gdzie to pisze daje zdjęcie

(Azi) #5

Po prostu nie masz service packa... Zawsze pisze pod Windows Seven - Dodatek Service Pack X...

(Cedar) #6

Nie pisze tylko "gdzie jest napisane?" :wink:

W przypadku Win 7 pytanie nie może brzmieć "jaki mam zainstalowany " tylko "czy mam zainstalowany" bo dla tego systemu ukazał się tylko jeden Service Pack oznaczany SP1. Skoro u ciebie nie jest to napisane to znaczy, że nie masz go wcale zainstalowanego. Połącz się z Windows Update i z dostępnych tam aktualizacji pobierz SP1.

(Piotrkijak) #7

Lepiej zassać paczkę z neta i instalować, bo z WU wieki to potrwa.

(Cedar) #8

Bzdury piszesz. Chyba, że łączysz się przez modem telefoniczny i numer dostępowy TP SA :wink:

ISO SP1 ma wielkość około 2 GB a gdy pobierasz z WU to w zależności od tego ile masz zainstalowanych wcześniejszych poprawek, jego wielkość wynosi od 30 MB do poniżej 200 MB (nie spotkałem nigdy się z sytuacją aby było więcej niż 150 MB a kilkanaście razy w ten sposób SP1 instalowałem..

(Piotrkijak) #9

Mnie się niestety długo pobierało, tak więc bzdur nie piszę. I tak jestem zdania, ze lepiej samemu pobrać sp i wtedy od ręki zintegrować sobie z instalką żeby nie trzeba było po każdym formacie instalować od nowa.

(pawcio1212) #10

to zależy czy instaluje się na świeży system

bo jeśli system był aktualizowany to sp będzie mniej zajmować a jeśli nie to więcej

jeśli już poprać to nie do wszystkich rodzajów systemów tylko pobierz 86x czyli dla twojego systemu zaoszczędzisz prawie 1,5gb ściągania

proszę, ściągnij ten ostatni co zajmuje 537.8MB