Jaki masz telefon

Sony Xperia P

Galaxy S4 Active

Bierz pod uwagę, że jest ogromna róznica pomiędzy tamtymi telefonami a współczesnymi smartfonami czy nawet phabletami. Tamte telefony nie miały niczego a ludziom to wystarczało. bo nie było nic innego, lepszego. Obecnie mam Note’a 3 i patrząc na wpisy z pierwszej strony - rok 2005 aż ciężko uwierzyć jak w przeciągu 8 lat technika poszła do przodu. Teraz mamy przenośne komputery w kieszeniach

HTC HD2 z Androidem 4.3 JB i Windows Phone 7.8

20120617T084927.jpg

Niczego?

Było wszystko! :slight_smile: Można było dzwonić, smsować, słuchać radia (niektóre obecne telefony za kilka tysięcy złotych tej funkcji nie mają), mp3. Były nawet gry i podstawowe programy typu notatnik, kalkulator czy przelicznik walut. W tamtych czasach nie było tylko dotykowych ekranów w powszechnym użyciu (czyli tego, co zjada dzisiaj baterie w jeden dzień), i dziadowego systemu operacyjnego uznawanego za jedyny słuszny.

Samsung Galaxy Ace 2 :slight_smile:

iocean X7 plus

iocean-x7-advanced-release1.jpg

Nokia Lumia 620

lg swift l7 II

Co do tego radia to nawet te co je mają odbiór jest gorszy niż w niezłomnym k550i

Nokia Lumia 820

Samsung Galaxy Y (GT-S5360)

Specyfikacja:

Ram: 250 MB

System: Android 2.3.6 GingerBread

Karta SD: 2 GB

Taktowanie procesora: 800MhZ

Wytrzymuje na baterii: max 10 godzin, po okrojeniu systemu i instalacji tweakow aż do 2 dni

Operator GSM: Orange

Zakupiono w: MediaMarkt w chorzowie.

a0e13e9dd34e4118a4175c06783a70e0.jpg

 

Sony Ericsson Xperia Neo V 

 

Specyfikacja:

Ram: 512 MB

Obecnie posiadam LG L9 w kolorze białym. Naprawdę smartfon wart swojej ceny. 

Miałem Lumię 925 ale wróciłem do SGS3 z CM 10.2.

Samsung galaxy ace i modlę się żeby się zepsuł :smiley:

Niedawno kupiłem Nokię N9.

Xiaomi Red Rice WCDMA + Nokia Lumia 520. 

A u mnie chwilowo BB curve 8520… Co jak co, ale praktyczności to telefonom BB nie można odmówić :slight_smile:

LG L5 e610 działający na CM 11 :slight_smile: Na Kit-Kat ten telefon dostał niezłego kopa.

HTC Mozart pod kontrolą w pełni odblokowanego Windows Phone 7.8 - super sprawa szkoda tylko, że WP7 jest tak wspierany jak jest :frowning:

Motorola EX115

 

Motorola-EX115-dual-SIM-Europe.jpg