Jaki masz telefon

Samsung Galaxy i5700 - Spica

ale to już dziadek i trzeba coś nowego skołować, ale kasiorki brak :stuck_out_tongue:

SGS III ale we wrześniu planuję przesiadkę na SGS 4.

Nic się nie zmienia. N6310i. Galaxy y wymieniony na komputer:)

od ponad roku Samsung Galaxy Nexus (przesiadka z iPhone 3g), co prawda tani nie był, ale bardzo sobie chwale. poki co nic nie muli, no i aktualizacje są zazwyczaj w pierwszej kolejności.

Hm… to tak:

* Samsung Chat 357 + MicroSD 8 GB - główny telefon (Mix Orange 39,90)

* Samsung Avila - obecnie nieużywany z powodu pożyczenia ojcu, lekko zużyty dotyk, niedziałający slot na kartę

* SE W200i + 128 MB - nieużywany z powodu simlocka na T-Mobile

* Nokia 6610i - używam go do drugiej karty

* Nokia 5220 XM - uszkodzone złącze SIM, rozłamana obudowa, ścięte gwinty śrub

Alcatel OT 919D

mam w nim dwie karty - prywatną i firmową

Samsung ACE 2 (telefon prywatny)

Samsung DELPHI (telefon roboczy,do ciężkiej pracy :slight_smile: )

Lg L9 +Nokia 5300 +Sony Ericsson D750i + Lg Ku311 (Używam 2 pierwszych z czego 2 od czasu do czasu zamiast 1).

nexus 4

Stary Samsung Wave GT-S8500 z badą.

Od ponad miesiąca Nexus 4.

Sony Ericsson Xperia X8 z Androidem 2.3.7 (Root) stock kernel , GingerDX 031b Shakira , OC CPU do 675 Mhz . Jeszcze zastępcza Nokia 3410

Wczoraj przesiadka z Sony Ericsson’a Xperia Arc S na Samsung’a Galaxy S2 = kolosalna różnica.

Stwierdziłem że kolejnym telefonem w przyszłości będą tylko nowsze serie Galaxy S…

Pzdr

Od ponad miesiąca mam ZTE V970. W jednym slocie karta Play do dzwonienia, w drugim Aero2 do internetu.

ZTE-970-2.jpg

Aryman93 jak Ci się pracuje na tym ZTE?

wielkim + obsługa dual sim.

@up Całkiem dobrze, daję radę obsługiwać go jedną ręką, a internet wygodnie przegląda się na dużym ekranie. I jest wydajny, jak na smartfon za niecałe 500 zł. Tylko przy aktywnych 2 kartach sim i korzystaniu z neta bateria trzyma mi ok. 1 dzień.

Ten ZTE V970 chyba nie jest taki wielki (4.3"), jest to maksymalna wygodna wielkość do obsługi.

jak się tak czyta te posty sprzed 10lat i ogląda jakie wtedy były telefon y a jakie są teraz to się chce smiać:)

xxdżonyxx ale ile wtedy telefony na baterii trzymały, to były dobre czasy, a dziś można się śmiać z tego, że jak działają dwa dni, to można się cieszyć.

Praktycznie wszystkie telefony trzymają co najmniej kilka dni/tydzień.

To smartfony mają duże zużycie energii.