Jaki miernik uniwersalny do 200 zł 06.2020

Dzień dobry, mam świadomość, że tego typu tematów były już dziesiątki, ale jedyne jakie znalazłem miały po 2-3 lata.
A zatem, szukam miernika uniwersalnego do ok. 200 (max 230) zł. Na oku mam na razie coś coś takiego: https://botland.com.pl/pl/mierniki-uniwersalne/2177-miernik-uniwersalny-uni-t-ut139c-5901436796749.html?gclid=EAIaIQobChMIx8jnn6bU6wIVkbWyCh33lwiTEAAYAyAAEgJMU_D_BwE
Najlepiej by było gdyby miernik był w ofercie botland. To opisałby ktoś, może polecił, może powiedział o innym modelu? Z chęcią wysłucham każdej rady.
Z góry dziękuję za pomoc.

PS: Jeżeli wybrałem zły dział to jak najmocniej przepraszam.

Ja ostatnio kupiłem UT89X i jestem zadowolony. Podobny do proponowanego przez Ciebie tylko bez automatycznego ustawiania zakresów. Warto pomyśleć też o lepszych kablach pomiarowych bo te oryginalne takie średnie.

Fajny, lubię ‘mechaniczne’, ja bym brał.W ostatnim czasie natomiast najczęściej korzystam z ANENG AN8008, kupiłem za 60zł od Chinczyka.

Bardzo fajny miernik tylko nie wiem czy aż taki potrzebujesz. Generalnie marka produkuje bardzo dobre urządzenia.

Uni-t to całkiem fajny sprzęt na początek, możesz rozważyć zakupienie nieco solidniejszych sond pomiarowych, bo te dołączone są średnie.

Dla początkującego i do podstawowych prac w domu w sam raz.