Jaki mikrofon do 200 PLN wybrać?

Dla pewności zaktualizowałem sterowniki do chipsetu.

 

Teraz w tym panelu sterowników od dźwiękowej nadal nie miałem możliwości ustawiania usuwania echo, tłumienia zakłuceń itp.

 

Dopiero gdy zmieniłem w “Zaawansowanych ustawieniach urządzenia” w prawym górnym rogu z “Powiązanie tego samego typu gniazd wejścia, np liniowe lub wejście mikrofonu, jako urzędzenia wejśćia” na “Oddzielenie wszystkich gniazd jako niezależnych urządzeń wejścia” to dopiero teraz mogę ustawiać te opcje usuwania echo itp. Tak więc która opcja była by dla mnie dobra żeby to działo i coś zmieniło na tą chwilę gdyż planuję nadal kupno tego mikrofonu tak jak w temacie i zastanawiam się właśnie nad tym Behringerem c-1U o którym pisałeś tylko czy on ma jakąś podstawkę, czy muszę dokupić oddzielnie jakiś statyw do niego i ewentualnie gdzie mogę kupić taki żeby pasował do tego mikrofonu? 

Hej,

Generalnie wychodzi na to, że masz możliwość zmiany trybu działania karty pomiędzy trybem standardowym (zgodnym z AC’97), a układem HD Audio - i teraz aktywowałeś ten drugi, dzięki czemu masz dostęp do zaawansowanych funkcji.

Mikrofon sprzedawany jest z plastikowym uchwytem. Widać to na przykład po opisie z tego sklepu - http://www.djshop.pl/i4636,behringer,behringer-c-1u-usb.html.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ale właśnie to jest taki uchwyt jakby statyw na biurko czy uchwyt do statywu? Bo jak gdzieś czytałem to tam było że to tylko uchwyt do statywu ale nie wiem czy to prawda

 

Ogarnałem że muszę dokupić statyw i znalazłem ten : http://www.djshop.pl/i8134,athletic,athletic-ms-4.html tylko czy on będzie odpowiedni? Z tego co czytałem to tak ale zdaję się już na Ciebie :smiley:

I czy ten sklep jest wiarygodny gdyż zazwyczaj kupuję na allegro a ten sklep ma trochę lepsze ceny :smiley:

Hej,

 

To jest taki koszyk na mikrofon, który kończy się zaczepem gwintowanym do statywu. W większości przypadków są one w tych samych rozmiarach, więc nie powinno być problemu z nakręceniem końcówki na statyw, który podałeś.

 

Tak, kupowałem już u nich sprzęt i nie było problemów. :slight_smile:

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak więc chyba się do tego przekonam. Jeszcze popatrze recording testy tego mikrofonu i go kupie. Dzięki za wszystko. Jak dojdzie to jeszcze napiszę czy wszystko ok.  Jeszcze raz dzięki wielkie.

Zamówiłem ten mikrofon. Doszedł już kurier. Rozpakowałem. Jakość jest na prawdę fajna - nie ma szumów lecz czy mógłbyś coś poradzić na to żeby było mnie troszkę głośniej słychać? Jak nic nie poradzisz to trudno bo najważniejsze że jakość jest dobra :smiley:

Hej,

Po instalacji urządzenia w systemie, powinna być możliwość skonfigurowania czułości mikrofonu. Można też doinstalować sterownik ASIO i w nim konfigurować pracę mikrofonu. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus