Jaki mix najlepszy oraz potrzebne dokumenty?

Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś telefonu komórkowego w mixie i moje pytanie brzmi - jakiego operatora polecacie? Głownie zależy mi na tanich smsach i internecie. Oraz jakie dokumenty muszę pokazać przy zakupie mixu w salonie, a jakie gdy kupię tel przez internet?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Mogę powiedzieć Ci jak to wygląda w Plus GSM:

co miesiąc doładowuje za 30zł, plusem w plusie jest to że umowę masz na ilość doładowań a nie na miesiące (np umowa na 24 doładowania może być zakończona już pierwszego dnia - wystarczy doładować 24 razy po 30zł). Jest to o tyle lepsze że jak zdarzy Ci się w jakimś miesiącu doładować dwa razy to umowa skończy się szybciej.

Możesz wykupić pakiety: co 30 dni masz ZA DARMO 50smsów do wszystkich sieci albo 120smsów do plusa. Za 5zł na miesiąc masz 500smsów do plusa, lub za 8zł możesz wykupić NIELIMITOWANE smsy do plusa i 36.6. Są pakiety internetowe z których największy za 18zł ma bodajże 600mb (ja kupuje za 6zł 125mb i starcza mi spokojnie a mam iPhona wiec dużo siedzę w necie).

Pakietów jest duuuużo więcej (darmowe rozmowy z 5 numerami, tanie rozmowy do innych sieci, tanie rozmowy w plusie itd).

Z dokumentów to potrzebny Ci dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty), zaświadczenie o zarobkach lub zaświadczenie że studiujesz.

Zaświadczenie o zarobkach to może być np. wyciąg z konta bankowego czy to musi być papier z zakładu pracy?

I te zasilenia to np. mam podpisana umowę na 24 zasilenia po 30zł, w styczniu doładuję konto 3 razy kwotami 30zł, 15zł i 15zł, to będzie się to liczyło jako 2 zasilenia czy jakoś inaczej?

To musi być zaświadczenie z zakładu pracy.

Jeżeli doładujesz 2x15zł to niestety to się NIE liczy jako jedno doładowanie (to po prostu pieniądze jakimi zasiliłeś konto), tak samo jak doładujesz za 60zł - to NIE są 2 doładowania - policzą to jako JEDNO DOŁADOWANIE więc za każdym razem jak ładujesz za więcej niż 30 to patrz czy nie można tego rozbić na 30zł doładowania (np bardziej się opłaca doładować za 60 (2x30) niż za 50zł).

Najprostszą metoda jest iść do wybranej galerii handlowej. W nich najczęściej są salony wszystkich sieci komórkowych. Poprosisz o przedstawienie oferty. W domu porównasz, która ci najbardziej pasuje. Co do dokumentów też lepiej spytać sie w salonie, bo moze sie wydarzyć że nie będziesz miał wszystkich, których wymagają.