Jaki mobilny Internet: iPlus,Era,Orange,Play?

Zależy to też od ich obciążenia. Na mapie BTSearch mogą być stacje, które jeszcze nie istnieją, a mają być dopiero budowane, bo jest ona tworzona na podstawie pozwoleń UKE.

Kuzynka ma Internet mobilny z PLAY i powiem szczerze zawrotnie szybki to on nie jest ona ma akturat ten za 45 Zł 5 GB limitu. U mnie w Pile a wiec wcale nie takiej małej miejscowości w miesiącu się wyłączy do 7- góra 10 razy do laptopa w sam raz ale do stacjonarki i żeby ściagać jakieś pliki to polecam tylko internet z kablówki…

proponuje play gdyż za najniższą cenę masz największy limit (jak masz telefon w play to za 45zł masz 10gb (jak nie masz to 5gb)) do wykorzystania.

Co prawda prędkość tylko1MB ale biorąc pod uwagę że te 7.2mbit to tylko w dużych miastach i dość blisko nadajnika i jak jeszcze sieć nie przeciąona to bardziej się opłaca play…

można wypróbowac internet play na 7 dni za 9zł (w ciągu 7dni można zwrócić zestaw) i wtedy będziessz wiedział czy będzie u ciebie chodził.

Nadajnik play ok 4km w centrum “miasteczka” 6-8-mio piętrowe bud. niby jest wysoko umieszczony (nie sprawdzałem ) , mimo wszystko teren mocno zabudowany z tego kierunku , mieszkanie ma okna z drugiej strony , i bez dodatkowej anteny na dachu będzie raczej słaby sygnał .

Era , Orange i Plus mają akurat nadajniki z innej strony mało zabudowań , pola , drzewa ,

Era- łapało mi GSM - UMTS ok do 1MB na testach

Orange - przez większość czasu GSM , wieczorami w drugim pokoju CDMA - jednak nie mogłem się połączyć

Plus - w testach skakało : UMTS - HSDPA -3G , czasem nisko , w rogu pokazywało GSM ,

Na wiosnę jak drzewa puszczą liście to postawi się na dachu dodatkową antenę ,

wtedy pewnie złapało by ze strony miasta też dobry sygnał z innych sieci .

Tam są też 3 nadajniki z Plusa .

Ps. U siebie sprawdzałem Plus i Erę , to śmigało prawie 1.5 - 1,8MB , a w drugim pokoju po przeciwnej stronie , to ledwo sygnał przebijał się przez ściany i dochodziło 0,5MB .

przypuszczasz tylko czy sprawdzałeś/testowałeś usługę/?