Jaki modem ADSL do Linksys WRT110?

Jestem abonentem Netii i dostalem niedawno router Linksys WRT110. Chciałbym się przesiąść na niego, ale wiem, że potrzebuję jeszcze modemu ADSL z RJ45. Najtańszy jaki znalazłem to D-Link DSL-504G Modem ADSL Router: http://www.allegro.pl/item516779490_d_link_dsl_504g_modem_adsl_router_4_port_neostrada.html. Mi wystarczyłby sam modem, a nie jak podaję przykładowy link router przewodowy+modem.

O czym Ty piszesz ??

A tym, że potrzebuję modem ADSL nie na USB tylko z wyjściem RJ45, żeby go podłączyć do routera Linksys WRT110, bo jak zauważyłeś, ten router nie ma wbudowanego modemu. Nieprecyzyjnie się wypowiadam?

Ja znalazłem tylko taki będę miał może wieczorkiem czasu to jak sam nie znajdziesz to spróbuję jeszcze coś znaleźć.

A @bananjp to raczej rozumie, tylko pewnie spać mu się chciało :slight_smile:

P.S wygrałeś ten router w konkursie urodzinowym ?

Ktoś wygrał, ja dostałem :), no i chcę go spożytkować. Znalazłem jeszcze http://www.allegro.pl/item514679721_router_do_neostrady_netii_tpsa_edimax_7084a_fv_gw.html. Teraz muszę odpowiedzieć sobie na pytanie: lepiej wydać 200 za Linksys Wireless-G Router ADSL WAG54G2 (ewentualnie podpiąć do niego WRT110 i cieszyć się MIMO) czy dać 60 za któryś z tych modemów/routerów. Problem z nimi rozumiem może być typu zwiechy?

Może i pierwsze zdanie zrozumiałem ale drugiego napewno nie

On chyba miał na myśli, że wystarczy mu sam router bez switcha.

Ja mam identyczny problem, ale takiego sprzętu na Allegro coś nie widać. Jeśli coś się w ogóle znajdzie to na Annex B, a Netia na liniach TPSA wymaga Anneksu A.

Jeśli chodzi o ten co znalazłeś, to ja użyłbym go do rozdzielenia sygnału, bo nie ma sensu puszczać go przez 2 routery gdy oba mają wbudowany switch.

Ten ma wbudowany switch, a interesuje nas router bez switcha.

Jedynie nie wiem co wam przeszkadza tutaj ten switch ? boicie się żeby nie przepłacić za coś czego nie będziecie używać, czy żeby nie mieć portów nieużywanych.

Dobra, w takim razie, lepiej do WRT110 dokupić np Edimax 7084a czy w ogóle postawić tylko TP-Link TD-W8910G lub Linksys WAG54G2?

Raczej to pierwsze :slight_smile:

Switch w końcu już mam, to po co mi drugi?

Jeśli już miałbyś kupić tego Edimaksa to nie ma sensu wtedy podłączać WRT110.

Ale ja chcę też mieć usługę dostępną po wifi, dlatego do tego WRT chcę dokupić modem, chyba że lepszym rozwiązaniem jest zakup gotowca router z modemem.

Tylko Router

Polecam Edimax-a

Czy mial kotś styczność z routerem przwodowym oferowanym przez Netię? Chodzi mi o to czy można go przestawić na tryb bridge?