Jaki modem neostrada polecacie

do wyboru sa

sagem fast 800 usb

speed touch 330 usb

speed touch 516 i

speed touch 546 i

wydaje mi sie ze te na usb raczej nie,ktos mi kiedys powiedzial ze lepiej przez sieciwke niz usb

ja mama fast 800 usb i nie narzekam jak narazie zero awarii, naprawdę godny polecenia :smiley:

Żaden z nich. Kup sobie coś porządnego. Całkiem nieźle się sprawuje ten LiveBox za 10 zł miesięcznie. Najtańsza i sensowna opcja

te same zdanie mam go od 1,5 roku nigdy nie nawalił :slight_smile:

odradzam raczej speed touch 330 usb mojemu koledze padł po… tygodniu i mu wymieniali:)

co do innych nie mam zdania

ja mama fast 800 usb i nie narzekam jak narazie zero awarii, naprawdę godny polecenia :smiley:

ale te fast to chyba juz stare modele jakies co? nie lepiej wziasc spped touch 516 albo 546 bo one na sieciowke sa a nie na usb

Lepiej na sieciówke z takiego powodu iż przy szybkich transmisjach mnie będzie komp mulił :smiley:

owszem stare ale jare… sa solidnie zrobione… co do tych nowszych sie nei wypowiem bo nie wiem…

A ja polecam routera z ADSL i hubem w jednym . Masz dodatkową ochronę i net włancza się zaraz po odpaleniu kompa. Dodatkowo może sobie rozdzielićęo na 4 kompy. Koszt ok. 150-200 zl . Ale warto.

jak na razie w gre wchodza te cztery bo sa dawane przy zamowieniu neo, te 2 ostatnie sa na sieciowki wiec ktorys z nich wezme

Router też.Ale Twój wybór.

wybrać modem Speed Touch 330 czy ZXDSL 852

te dwa wchodzą tylko w grę bo są po zeta

to jeżeli tak to też polecam Sagema. Miałem kiedyś thomsona i 2 razy padł. W końcu wymienili na sagema i problemy się skończyły. A teraz przy routerze wcale nie mam problemów , ani z neo ani z modemem :smiley: