Jaki modem zamiast ZTE ZXDSL 852

do modemu sagem wystarcza stery nazwa uzytkownika i haslo zadnego oprogramowania

Nie no ku#@a… ale miałem jazdę przez ten zasrany orange freedom i viste… pojechałem zrobić komputer do kolegi. Problem polegał na tym,że Vista nie chciała za żadne skarby zobaczyć modemu. Okazało się ze przy pierwszej instalacji z płyty dołączonej do modemu przez Orange zostały wgrane sterowniki do XP! ( na marginesie na pierwszej dostarczonej płycie nie było innych sterowników) Oczywiście Vista wypluła jakieś błędy i kolejne instalacje a nawet deinstalacje nie odnosiły żadnych skutków. OK, udało mi się usunąć te sterowniki, wykorzystując StmClean w katalogu sterownika. następnie zacząłem walczyć ze sterownikami zaciągniętymi z Internetu i …NIC! Vista i modem zero reakcji na podpinanie sprzętu.Diagnoza… pewnie modem padnięty… tel. na pomoc techniczną która potwierdziła podejrzenia. Następnego dnia był już nowy modem a problem pozostał :expressionless: Zabrałem nowy modem do siebie i bez wiekszego problemu uruchomiłem na nim neostrade. Kolejnego dnia postanowiłem zainstalować swojego SAGEMa f800 na tej Viscie. No i co… Sagem sie zainstalował i wywala komunikat ze linia tel. nie podpięta!!#@! powalczyłem, w końcu poddałem się, przeinstalowałem Vistę :oops: ZXDSL ruszył bez problemu ale komunikat ten sam, linia nie podpięta… ( oczywiście wcześniej Orange potwierdził ze usługa jest już uruchomiona ) dzwonie do nich a Tu pani grzecznie mnie informuje ze w dniu dzisiejszym mają awarię i usługa jest niedostępna :evil: … ehhh … to było wczoraj, jak to pisze nie wiem czy wszystko ruszy czy nie. Jeszcze jedna ciekawostka, której nie miałam jak przetestować… można w takiej sytuacji próbować przekopiować \windows\inf z innego komputera… lub tez próbować cofnąć system do jakiegoś pkt przywracania sprzed instalacji. Mam nadzieje ze ta historia komuś pomoże;). Pozdrawiam

Witam mam ten problem co wielu innych. Rozlacza mi sie net (freedom). Nie moge sie dodzwonic do serwisu i tak sam probuje sprostac temu problemowi. wiec prosze o dokladne wyjasnienie jak ustanowic polaczenie na innym modemie- fast 800. bo mi to nie wychodzi :confused: