Jaki monitor CRT 19"?

Mam monitor CRT 17" - Max 85Hz przy 1024x768. :?

-Warto kupić CRT 19" z większym odświeżaniem?

Zapodajcie jakieś linki z allegro.

Warto.

No też tak myślę…

Doradźcie coś. :slight_smile:

http://allegro.pl/item254406498_monitor … t_fv_.html

http://allegro.pl/item254295238_idealny … w_wa_.html

Thx, niby spełnia wszystko, odświeżanie też jest ok…

-Ale pierwsze słyszę, taka firma.xD -Zresztą używany. :?

to nie ma znaczenia. bierz i nie narzekaj crt nie kupuje się nowych tylko porządne używane.

Jak chcesz nowy to kup se LCD w Łodzi najtańsze już za 400 PLNów można (było) kupić.

szkoda kasy na takie pseudo monitory LCD.

Ale będzie nowy :slight_smile: Ja mam 23" Philipsa używany CRT i jestem zadowolony podwójnie bo mam 2 sztuki :slight_smile: i za oba wybuliłem 80 zeta, czyli naprawdę można kupić dobry CRT w przystępnej cenie - trzeba poszukać.

Jak ja bym miał dać 400zł za LCD[zapewne 17"] to bym wybrał CRT 19".

-Nie narzekam na brak miejsca na biurku, a w CRT można patrzeć pod każdym kątem… :stuck_out_tongue:

Zapamiętam. Ciekawe za ile mógłbym opchnąć swojego LG F700B 17". xD

za 20-30zł 17 nie są wiele warte. chyba że płaskie na dobrym kineskopie…

Eizo to bardzo dobra firma która robi monitory do profesjonalnych zastosowań (choć nie tylko) zobacz sobie ceny LCD Eizo np.w komputroniku to chyba najdroższe monitory (chodzi mi o te profesjonalne dla grafików)

CRT.

Chyba minimum 70zł?

40 zeta dałem za 23" profesjonalnego Philips Brilance… za 70 zeta będzie pewnie ciężko sprzedać.

Załamaliście mnie. :mrgreen:

Ale patrząc na ceny na allegro nie jest tak źle.

Aktualnie najlepszą firma jeśli chodzi o elektronikę jest SAMSUNG wiec jeśli mogę coś doradzić to kupuj produkt tego producenta. Ewentualnie LG. Jakość innych producentów ostatnio bardzo spadła :?

Pracuje w sklepie RTV więc na ten temat co, nieco wiem 8)

witam Panowie, ja także chciałbym zakupić jakiś niedrogi monitor 19" crt

proszę Was, podajcie kilka linków z allegro z Waszym zdaniem godnymi polecenia monitorami, będę bardzo wdzięczny

W monitorach LCD (takich droższych) też można :slight_smile: