Jaki monitor LCD 22'?

Witam, dawno nie było nic o monitorach 22’ a ja takowego potrzebuję, głównie do gier, upatrzyłem sobie taki: http://www.agito.pl/powyzej-19/samsung-22-lcd-sm-226cw.352.324291.html [wiem ze w tym przedziale cenowym nie ma rewolucji, a podstawą decyzji głównie jest wygląd] aha, i podobno w BW zdarzają się jakieś trefne matryce, stąd CW. Monitor do 800zł. Może jest jakiś nowszy, lepszy, ładniejszy, poradźcie. :slight_smile:

Od siebie polecam L227WT od LG,

od miesiąca jestem zadowolonym posiadaczem tego modelu - kupowałem również w agito.

Lepsze kąty widzenia i większy współczynnik kontrastu niż ten co podałeś, według mnie warto dołożyć kilka złotych, bo monitor cudeńko.

W grach zero smużenia, kolory bardzo dobre no i “robi wrażenie”.

Zobacz recenzje.

Ten także warty uwagi :slight_smile:

Jak zależy tobie na dość przystępnej cenie i dobrej jakosci to polecam monitorek BENQ model FP222W. MOżna go nabyć nza jakieś 600-700 zł. Jak na 22 cale to cena jest dobra uważam. Posiadam ten model i jestem zadowolony. Nie dokońca patrz na marki ponieważ i tak wiele firm korzysta z tych samych matryc jednego producenta. W/w model posiada matrycę Samsunga.

też mam LG L227WT http://www.ceneo.pl/930639

i polecam go u mnie sprawuje się świetnie

mam ten monitor od dwóch tygodni i jest świetny :slight_smile: także z czystym sumieniem moge go polecić :slight_smile:

Również polecam LG L227WT :stuck_out_tongue_winking_eye: i także jestem jego posiadaczem(od niedawna) :stuck_out_tongue_winking_eye:

A ja mam tego samsunga :http://www.agito.pl/powyzej-19/samsung-22-lcd-sm-2232bw.352.326420.html

wiem że BW ale mam go od prawie roku i nic się z nim nie dzieje :slight_smile: tańszy od tego co podałes a ma lepsze kąty widzenia :slight_smile: