Jaki monitor LCD?

Witam, mam big problemo.

Problem dotyczny monitora, gdyż posiadam kota i monitor LG Flatrona 775FT 17" (CRT) no i niestety, kotowi monitor służył za półeczke, żeby wskoczyć na szafe, i potem z niej zejść, i sobie tak skakal dobre 3 lata (od roku już czułem że coś sie stanie :P) No i dnia dzisiejszego, w drugi dzień świąt (/cenzura/ prezent mi zrobił :/) skoczył sobie ostatni raz, nie wiem co sie stało, ale coś strzeliło, przeskoczyło i trach obrazu nie ma. Poruszałem monitorem i coś mam, 5centymetrowy pasek, migający, no czyli tyle co nic. monitor, do naprawy, ale wiadomo że lepiej kupić nowy niż płacic tym sępom ciężką kase za naprawe starocia.

No i chciałem kupić pamięci RAM, ale jestem zmuszony kupić nowy Monitor, tylko w tym jestem kompletnie zielony, i nie wiem co i jak…

Oczywiscie monitor LCD. I chciałbym 17 calowy. Kaska, to tak żeby najlepiej nie przekroczyla 1000zł :confused: Po nowy roku wszystkie ceny zawsze idą w dół, to może bedzie dobrze.

A prośba do Was, jest taka, czy moglibyście mi doradzić jaki monitor kupić ? Firma i model? co polecacie ?

Dzieki za pomoc z góry :slight_smile:

Jeśli taki temat już był, a raczej tak, to przepraszam :slight_smile:

Wesołych świąt :stuck_out_tongue:

Ja mam Samsung 713N.

Cena teraz wacha sie w granicy 1098zł

http://www.gral.pl/preview/Samsung/Sams … rny_41.php

Jestem z niego bardzo zadowolony :slight_smile:

Polecam go :slight_smile:

Najwazniejsze w monitorze LCD to: czas rekacji plamki (im mniejszy tym lepiej), jasność, kontras (im większy tym lepiej). Z monitorów polecam ci tą Beline, sam posiadam model praktycznie identyczny tylko, że 19", jestem bardzo zadowolony, parametry do gier i filmów są praktycznie idealne, jedyne co nie zachwyca to głośniki, ale mam nadzieję, że masz osobne :slight_smile: Mogę Ci ją z czystym sercem polecić, bo wiem, że będziesz zadawolony :smiley: :mrgreen: