Jaki monitor lcd?

CHCIALBYM KUPIC MONITOR LCD TAK DO 1000 ZL, ALE NIE WIEM JAKI WYBRAC ,ZEBY BYC Z ZAKUPU ZADOWOLONYM. CZY KTOś MOZE MI PORADZIC JAKI WYBRAC? Z GóRY DZIEKUJE!!

Witam , na początek prośba nie krzycz na forum / DUŻE LITERY / , a teraz do rzeczy sam posiadam taki http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=20121 i jestem bardzo zadowalony , tylko cena przekracza niestety 1000 zł . Pozdrawiam :slight_smile:

PRZEPRASZAM ZA CAPSLOCK

Złączono Posta : 31.03.2006 (Pią) 18:06

i jeszcze jedno pytanko co oznacza pivot w opisie monitora

Coś tam komentują, że podświetlenie za duże na dole i u góry matrycy. Jak z tym jest?

że możesz go obracać do okoła… (podstawka zostaje na miejscu - rusza sie sam wyświetlacz).

ja posiadam NECA LCD 92VM i jestem bardzo zadowolony kupowałem go troche dawno (z 8 miesięcy temu) i wtedy kosztować 1499 możliwe że teraz dorwiesz go taniej :slight_smile: ma 19 cali :stuck_out_tongue:

Drogi bo kupiony w Komputroniku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, a o to sklep z fachową obsługą (Poznań, nie wiem jak w innych miastach) cena tez przekracza 1000 PLN ale już mniej :slight_smile: a koledze powiem jedno na pewno nie myśl o Gateway :slight_smile: znam przypadek 4 naprawy gwarancyjnej w przeciągu miesiąca :slight_smile:

Mój kolega ma taki model BenQ

Całkiem fajny monitorek o niezłych parametrach :slight_smile:

Zapomniałeś dodać, że z tą funkcją monitor kosztuje ok 100 zł drożej.

sagem1 Jeżeli chcesz kupić coś i prosisz o radę na forum w wyborze to mógłbyś pisać więcej szczegółów a nie tylko cena. Np ilo calowy, do czego potrzebny jest Ci monitor (gry czy np. grafika).

Samsung 17" LCD 713N to całkiem dobry monitorek tylko, że cena trochę wychodzi za tą co podałeś. Ale może poczekaj kilka tygodni z kupnem i dozbierasz na ten :wink: On ma dobry czas reakcji, całkiem dobry kontrast itp…

chodzilo mi o taki monitorek do domowego uzytku, zeby od czasu do czasu jakis filmik obejrzec a moze i w cos zagrac :slight_smile:

Ja mam coś takiego: kilk

Słabe kąty widzenia, ale jakoś szczególnie ich nie zauważam :wink:

Smużenie nie występuje, a kolory są boskie… Porównywałem z Samsungiem i LG i to widać (choć samsungi też nieźle świecą).

No i wyjście DVI :smiley:

Nie wspominając już o świetnym wyglądzie bo to kwestia gustu… za cenę 1100 zł myślę że to dobry zakup, choć nie twierdze że nie można czegoś lepszego znaleźć z lepszymi kątami… ale czy będziesz tego potrzebował gdy np: sam grasz/oglądasz film ? Ale ten obraz… mniam :smiley:

Najlepiej bierz coś ze stajni LG :slight_smile: