Jaki monitor?

ma mi sluzyc glownie do gier i filmow

oto moje propozycje:

Acer AL1916WAs

Acer AL2216Ws ?

IIYAMA ProLite E1900WS-3

IIYAMA ProLite E1900WS

Belinea 1935 S1

Belinea 1935 S1W

Belinea 2025 S1

Belinea 1925 S1 W

Benq FP93VW

BenQ FP92WA

BenQ FP92W

Hyundai N91W

Hyundai B90D

Hyundai N91W

Hyundai B90D

Philips 190CW7CS

Neovo K-A19

ktory bedzie dobry? moze cos innego?

Napisz ile masz na ten monitor.

~850zl

chce ze by byl panoramiczny

+50 zł

http://www.esc.pl/product_info.php?prod … f0217df238

czemu akurat ten? ponac ma ~12ms w grach pewnie beda smugi.

pytanie z innej bedzki. czy panoramy w ogole nadaja sie do gier i filmow? bo ja chce miec panorame !!

panoramy są właśnie do tego bardzo dobre :smiley:

Z internetu mi się na nich źle korzysta bo nie jestem przyzwyczajony - czasem z brata laptopa korzystam i zawsze na starcie mam grymas na twarzy :stuck_out_tongue:

temat o monitorach do gier:

http://www.mva.pl/forum/viewtopic.php?p … 4770#29429

może coś skorzystasz.

czy na monitorze panoramicznym 19 bedzie sie tobrze gralo w gry np:pes6,fifa 07.Czy ten ekran nie bedzie za bardzo rozciagniety??CZy warto kupic taki monitor??Prosze o pomoc! !!

zrobilem nowa liste monitorkow

link

mysle ze ten samsung bije wszsytkich na leb i w tej cenie nic lepszego niema… czy to naprawde jest super promocja ? czy ten monitor to super gowno?

Popraw linka. Zjadłeś “h”

Mam tego samsunga i z wad to słabe kąty pionowe ( niby tyle samo w pionie i poziomie, ale według mnie to ściema.Pionowo jest gorzej) oraz bardzo mała możliwość regulacji (w doł jakieś 5 stopni a w górę 30 ). Za to parametry ma świetne

Ja testowałem w: 18WOS Haulin, Quake4 , Infernal, Call of Duty 2. Wszędzie można było ustawić rozdziałkę panoramiczną. Jeśli w jakiejś grze się nie da to można lecieć na 1280x1024 albo 1024x768. Jakość gorsza, ale nie ma niczego w stylu czarnych pasów naokoła itd jak gdzieniegdzie jest pisane :?

znalzlem cos na stronie samsunga… link

i znow zaczynam watpic w tego samsunga ;/

po 1. co oznaznacza 2 ms (G/G) ? to samoc co 2ms czy cos innego?

po 2. jak mam rozumiec “statisch 700:1 (dynamisch 2000:1)” ??? to jest zwykly kontrast 700;1 jak w wiekszosci monitorach ? a to 2000;1 to zwykly nic nie znaczacy chwyt marketingowy?

bo jak tak to wyglada na to ze iiyama lub belinea , z ostatniej listy ma lepsze parametry…

GTG-Grey to Grey. Czyli szary do szarego. Teraz prawie wszyscy producenci podają czas reakcji jako GTG

ale np jezeli calkowicie inny kolor ma sie wyswietlic , a nie “podobny” to to wcale 2ms nie bedzie? np zelony-czerwony